Top 7 VANS Snowboard Boots – Sports-Promotions

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Vans

#ad

Vans SK8-HI MTE-2 but 2024 Retro Block Multi, 42

#ad
Vans #ad - Płeć: unisex. Materiał: materiał wierzchni: skóra / podeszwa wierzchnia: tkanina / podeszwa: guma.
MarkaVans #ad
ProducentVANS #ad

2. Vans

#ad

VANS Encore OG Women Boot 2024 Grey/White, 36.5

#ad
Vans #ad - Material: obermaterial: canvas, Synthetik / Decksohle: Kunststoff / Laufsohle: Gummi. Gender: Women.
MarkaVans #ad
ProducentVANS #ad
Numer częściVN0A3TFP9DK1
ModelEncore OG

3. Vans

#ad

Onecolor, VANS HI-STANDARD PRO X BENNY URBAN Boot 2024 marshmallow/burgundy

#ad
Vans #ad - Materiał: materiał wierzchni: płótno, syntetyk/podeszwa: tworzywo sztuczne / podeszwa: guma. Płeć: dla mężczyzn.
MarkaVans #ad
ProducentVANS #ad
Numer częściVN0A3TFKQJK1
ModelHi Standard Pro

4. Airtracks

#ad

Airtracks Męskie buty snowboardowe Strong ATOP, 47, czarne, QL Snowboards

#ad
Airtracks #ad - Nowa podeszwa zewnętrzna jest bardzo lekka i zapewnia doskonałe przenoszenie siły, amortyzację i technologie wsparcia. Airtracks strong to snowboard Boot ze średnim flexem do jazdy na całej górze. Dzięki zintegrowanemu sznurowaniu w bucie wewnętrznym możesz również dopasować wkładkę do stopy i uzyskać maksymalną przyczepność. Buty są wyposażone w sznurowanie Atop-Quick-Lace, które zapewniają stopom jeszcze większą przyczepność.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Numer częścisbbt4207

5. RAVEN

#ad

Snowboard Boots Raven Target 45 29,5 cm

#ad
RAVEN #ad - Podeszwa wykonana jest z dodatkowej pianki EVA i materiałów absorbujących wstrząsy, co ułatwia wspinanie się po stromych odcinkach. Dane dotyczące rozmiarów ue mogą się różnić w zależności od producenta, dlatego należy kierować się długością wkładki wewnętrznej.

Uchwyt z tyłu buta znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie, system szybkiego sznurowania "EZ Lacing" umożliwia błyskawiczne sznurowanie buta wewnętrznego, nisko profilowana i gęsta podeszwa buta. Do zmierzonej długości podeszwy wewnętrznej należy dodać 1 cm i dopiero wtedy wybrać rozmiar łodzi snowboardowych.

Rozmiar buta należy obliczyć na podstawie długości podeszwy wewnętrznej mierzonej w cm. Uformowany język 3d, pięty i łydek zostały dodatkowo wzmocnione, pojedyncza i gęsta podeszwa wewnętrzna, narażonych na urazy i ścieranie obszary palców, . Allmountain – uniwersalne buty snowboardowe FR/FS, odporna na śnieg powłoka zewnętrzna, wykonana z nylonu i skóry syntetycznej.
MarkaRAVEN #ad
ProducentRaven #ad

6. Airtracks

#ad

Airtracks Snowboard Softboots Star Black, 46

#ad
Airtracks #ad - Nowy but wewnętrzny zapewnia najlepszą amortyzację i komfort w połączeniu z szybką regulacją. Konstrukcja performance fit umożliwia równomierną elastyczność, podczas gdy język 3D i licznik tylny Performance Back Counter zapewniają idealne przenoszenie siły na krawędź. Dzięki swojej pierwszorzędnej trwałości, perfekcyjnemu dopasowaniu i pewnemu trzymaniu nie pozostawia nic do życzenia. Buty snowboardowe model star to łódź Allmountain / Freestyle i jest wyposażona w średni flex.
MarkaAirtracks #ad
ProducentAIRTRACKS #ad
Numer częścisbbt2810

7. RAVEN

#ad

Raven Volt Moz buty snowboardowe z szybkim zapięciem 46 30 cm

#ad
RAVEN #ad - Podeszwa wykonana jest z materiałów absorbujących wstrząsy, uchwyt z tyłu buta znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie, system szybkiego sznurowania "EZ Lacing" umożliwia błyskawiczne sznurowanie buta wewnętrznego, niskoprofilowana i gęsta podeszwa buta.

Dane dotyczące rozmiarów ue mogą się różnić w zależności od producenta, dlatego należy kierować się długością wkładki. Szybkie zapięcie – system MOZ zasada działania podobna do systemu BOA. Wyjmowany but wewnętrzny, urazy i obszary palców palców, grubej pianki, pięty i łydek narażonych na ścieranie zostały dodatkowo wzmocnione, wyprodukowany z opatentowanego trójwarstwowego systemu "Formula-3D" z termoformowalnej, .

Allmountain – uniwersalne buty snowboardowe FR/FS, wodoszczelna powłoka zewnętrzna, odporna na śnieg powłoka zewnętrzna. Rozmiar buta należy obliczyć na podstawie długości podeszwy wewnętrznej mierzonej w cm. Do zmierzonej długości wkładki wewnętrznej należy dodać 0, 5 cm i dopiero wtedy wybrać rozmiar butów snowboardowych.
MarkaRAVEN #ad
ProducentRaven #ad