Top 5 Küchenspülen – Jednokomorowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aschael

#ad

Aschael Black Drop in Bar Sink stacja robocza – 38,1 x 38,1 x 25,4 cm, umywalka pojedyncza, zlewozmywak kuchenny, stal nierdzewna, mały zlewozmywak z deską do krojenia, zlewozmywak do kampera, 16 G

#ad
Aschael #ad - Powłoka antykondensacyjna skutecznie zapobiega zbyt dużej różnicy temperatur, skutecznie utrzymuje szafki suche i czyste. Zlewozmywak barowy o głębokości 25, 1 cm głębokość od przodu do tyłu; wymiary wewnętrzne: 33 cm szerokość x 27, 1 cmWymiary zewnętrzne: 38, 4 cm ułatwia namaczanie i czyszczenie naczyń i naczyń itd. Wytrzymały zlewozmywak ze stali nierdzewnej t-304 o rozmiarze 16 rozmiarów: zlewozmywak barowy aschael ze stali nierdzewnej jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej T-304 o grubości 1, korozję i rdzę, 5 mm o grubości 1, 5 mm i bardzo grubego zlewu o grubości 3 mm o doskonałej wytrzymałości i trwałości.

Szczotkowana powierzchnia o standardowej jakości jest odporna na zarysowania, trwały wygląd. Ultra cicha i odporna na kondensację powłoka: ten zlewozmywak kuchenny ma duże podkładki tłumiące na wszystkich spodach, które zapobiegają hałasowi i wibracjom. Standardowe otwory odpływowe 8, 9 cm pasują do każdej jednostki utylizacji śmieci, aby uniknąć zatkania. Zakres dostawy: 15 x 15 cm czarny zlewozmywak barowy, 1 x szablon do wycięcia, 1 x deska do krojenia, 1 x zwijany ociekacz, 1 x kratka zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej, 1 x sitko do kosza, 1 x klips mocujący i instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Doskonała konstrukcja odpływu: zlewozmywaki kuchenne są wyposażone w ścięte dno i rowki odpływowe w kształcie litery X, które zapewniają szybki odpływ wody i zapobiegają gromadzeniu się wody. Nowoczesny design r10 o wąskim promieniu maksymalizuje miejsce pracy zlewu i jest łatwy do czyszczenia. Miejsce pracy umywalki o głębokości 38, 9 cm głębokość x 25, 4 cm wysokość; rozmiar wycięcia coutertop: 35, 1 cm szerokość x 35, 1 cm szerokość z boku na bok x 38, 1 cm głębokość.
MarkaAschael #ad
ProducentAschael #ad
Wysokość10
Długość15
Szerokość15
Numer częściAS16T151510RB1
ModelAS16T151510RB1

2. BLANCO

#ad

Szafka dolna 50 cm, antracyt, BLANCO 524920 Lexa 5 S zlewozmywak kuchenny

#ad
BLANCO #ad - Zwróć uwagę na film z poradnikiem "Dodatkowe wiercenie otworów" na stronie internetowej producenta. Teraz z systemem odpływowym InFino. Do szafek dolnych o szerokości 50 cm – głębokość umywalki 190/50 mm – wymiary zewnętrzne 950 x 500 mm / wycięcie 930 x 480 mm – odwracalne, tzn.

Powierzchnia ociekacza może być skierowana w prawo lub w lewo. Zlewozmywak do zabudowy premium ze silgranit puradur, odporny na zarysowania, tzn. Wyjątkowo łatwy w pielęgnacji, wysokiej jakości materiału kompozytowego na bazie granitu, odporny na wysokie temperatury i kwasy, światłotrwały i higieniczny.

Delikatne kształty, praktyczny wgłębiony dodatkowy dzióbek i elegancki ociekacz, mocne akcenty: atrakcyjny zlewozmywak kuchenny z dużym zlewozmywakiem, który może być również używany jako dodatkowa powierzchnia robocza. Wysokiej jakości wyposażenie z systemem odpływowym InFino, elegancki przelew, obsługa odpływu, zestaw do mocowania drewnianych blatów roboczych o grubości 28 mm i większej.
MarkaBLANCO #ad
ProducentBlanco #ad
Wysokość12.52
Długość37.4
Waga11.02
Szerokość19.69
Numer części524920
Model524920
Gwarancja2 lata gwarancji.

3. Schock

#ad

Schock Kompaktowy zlewozmywak kuchenny 69 x 51 cm Manhattan D-100S Onyx, CRISTALITE ciemnoszary zlewozmywak granitowy ze skróconą powierzchnią ociekającą od 45 cm szerokości szafki pod umywalkę,

#ad
Schock #ad - Oszczędność miejsca: odwracalny zlewozmywak kuchenny z granitowym zlewozmywakiem. Szczególnie nadaje się do małych kuchni. Umywalka może być montowana indywidualnie z lewej lub prawej strony. MateriaŁ: lekko szorstka i kamienna powierzchnia zajmującego niewiele miejsca zlewozmywaka Cristalite jest łatwa do czyszczenia, odporna na wysokie temperatury, bezzapachowa i odporna na kolor nawet w przypadku uporczywych plam.

Wzornictwo: zlewozmywak granitowy o prostoliniowym wzornictwie o wyglądzie kamienia naturalnego posiada duży zlewozmywak do garnków i patelni oraz skróconą powierzchnię ociekającą. Wytrzymałe: zlewozmywaki do zabudowy schock do kuchni są produkowane w Niemczech, charakteryzują się wysoką jakością i są łatwe w utrzymaniu, ale również odporne na uderzenia, uderzenia i zarysowania.

Schock: wysokiej jakości zlewozmywak kompozytowy kwarcowy 69 x 51 cm w kolorze ciemnoszarym z modnego materiału CRISTALITE zawiera zlewozmywak i skrócony, bardzo kompaktowy ociekacz. Kompaktowa powierzchnia ociekowa nadaje się szczególnie do ograniczonej przestrzeni.
MarkaSchock #ad
ProducentSchock #ad
Wysokość12.01
Długość27.17
Waga24.25
Szerokość20.08
Numer częściMAND100SAGON
ModelMAND100SAGON
Gwarancja24 miesiące.

4. Victory

#ad

Zlewozmywak granitowy Victory S-VEL860 różne kolory 860 x 435 mm z zestawem obrotowym mimośrodowym czarny

#ad
Victory #ad - Cznie z obrotowym mimośrodem, łącznie z zestawem odpływowym i przelewowym, łącznie z materiałem mocującym. Zlewozmywak jest odporny na plamy, przeznaczony do kontaktu z żywnością i pyłoszczelny, bez porów, gładka, łatwy w pielęgnacji, trwały kolor, szczelna i gładka powierzchnia.

2 miejsca na otwory na krany/zestaw mimośrodowy ø 35 mm szerokość szafki min. Ten zlewozmywak do zabudowy jest produkowany w niemczech przez markowego producenta Schock, ale również odporny na uderzenia, ma bardzo wysoką jakość i jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu, uderzenia i zarysowania.450 mm. Zlewozmywak granitowy z półką – Made in Germany – bardzo twardy, wytrzymały i odporny na zarysowania.
MarkaVictory #ad
ProducentVictory #ad
Wysokość12.2
Długość17.32
Waga33.07
Szerokość33.86
ModelS-VEL 860

5. Kraus

#ad

Kraus KBU11 Premier zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej, 52,7 cm

#ad
Kraus #ad - Ochrona przed hałasem dzięki grubym matom izolacyjnym z gumy i ochronie podwozia Stone Guard. Nieporowata powierzchnia odporna na korozję. Odporna na zarysowania i plamy. Standardowa powierzchnia z satynowym wykończeniem. Wysokiej jakości wykonanie ze stali nierdzewnej T-304.
MarkaKraus #ad
ProducentKraus #ad
Wysokość9
Długość20.75
Waga10.7
Szerokość17.75
Numer częściKBU11
ModelKBU11