Top 10 yobola Bluetooth Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. yobola

#ad

Niebieskie, yobola Słuchawki Bluetooth, słuchawki stereo

#ad
yobola #ad - Wbudowane mikrofony zapewniają wyraźne rozmowy telefoniczne. Wodoszczelność IPX5. 25 godzin całkowitego czasu odtwarzania. Dźwięk stereo i głęboki bas. Atwe sterowanie dotykowe i szybkie parowanie.
Markayobola #ad
Producentyobola #ad
Wysokość1.57
Długość0.67
Waga0.01
Szerokość0.67

2. JBL

#ad

JBL Tune 510 BT, biały

#ad
JBL #ad - Bezprzewodowy bluetooth: słuchawki są bezprzewodowo przesyłane z urządzenia i mogą nawet przełączać się między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nie przegapisz żadnego połączenia.
MarkaJBL #ad
ProducentHarman #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.35
Szerokość19.69
Numer częściJBLT510BTWHT
ModelJBLT510BTWHT
Gwarancja12 Miesiące

3. POMUIC

#ad

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, kolor biały, wodoszczelność IP7, do pracy, sportu, czas odtwarzania 40 h z diodami LED, nauki, 4 ENC Noise Cancelling Mic, POMUIC Słuchawki Bluetooth

#ad
POMUIC #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch.

Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu. W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5.

3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień. Uchwyć każdy szczegół swojej muzyki, aby zapewnić imponujące wrażenia słuchowe. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, słuchania muzyki itd.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. WeurGhy

#ad

Wyświetlacz LED,, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, 50 godzin odtwarzania z głębokim basem, Słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7

#ad
WeurGhy #ad - Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, takie jak bieganie i wspinaczka górska. Można go nosić stabilnie również podczas wyczerpujących ćwiczeń i cieszyć się wspaniałą muzyką.

Po wyjęciu słuchawek z etui ładującego słuchawki Bluetooth automatycznie połączą się z ostatnio sparowanym urządzeniem. 2023: słuchawki bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth x12 są wyposażone w chipy bluetooth 5. 3, umożliwiają łatwe sterowanie muzyką i telefonami komórkowymi w domu, wzmocnienie basów 65%, mają wyjątkowy design stereo i kompozytowe membrany o wielkości 13 mm, zapewniają w pełni wciągające wrażenia słuchowe. Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję czułego dotyku. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, stabilna odległość połączenia do 15 m, w biurze i podczas treningu. Komora ładująca jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania i wykorzystuje interfejs szybkiego ładowania typu C, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego, którego ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę.

Aby wykonać większość funkcji, wystarczy lekko dotknąć słuchawek bezprzewodowo. Enc redukcja szumów i jakość dźwięku stereo: słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące technologię do tłumienia szumów otoczenia, zapewniają dynamiczne wysokie wysokie i mocne basy, co zapewnia precyzyjne połączenia głosowe, hałas otoczenia jest zredukowany o ponad 40 dB, słuchawki douszne Bluetooth wbudowana dynamiczna cewka 13 mm, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałą muzyką.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy

5. Wnaldc

#ad

Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe, do iPhone'a, redukcja szumów dla wciągającego dźwięku, Samsunga, bezprzewodowe słuchawki douszne, Xiaomi,, słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, 42 godziny IPX7

#ad
Wnaldc #ad - Ciesz się muzyką w wysokiej jakości – zawsze i wszędzie. Automatyczne parowanie i szybkie połączeniewystarczy wyjąć słuchawki bluetooth z etui ładującego, wystarczy wyjąć słuchawki, a automatycznie połączą się z telefonem po pierwszym sparowaniu słuchawki wyłączą się automatycznie, aby ponownie połączyć się z telefonem, gdy zostaną ponownie włożone do etui ładującego, a każde połączenie jest najprostszym sposobem.

Bluetooth 5. 3 jest kompatybilny z 99% urządzeń bluetooth smart, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z niekompatybilnością i możesz swobodnie i stabilnie łączyć się z urządzeniami. Gładkie połączenia i łatwa kontrola dotykowamikrofony są wyposażone w pyłoszczelną metalową siatkę, aby zmniejszyć przerwy spowodowane hałasem wiatru i zapewnić wyraźne i płynne połączenia.

Bluetooth 5. 3 i profesjonalna jakość dźwięku - zaktualizowany chip bluetooth 5. 3 jest bardziej stabilny w szybkości transmisji niż bluetooth 5. 0, z mniejszym zużyciem energii i większą zaletą stabilności połączenia. Przy pełnym naładowaniu słuchawki Bluetooth zapewniają 6 godzin odtwarzania i łącznie 42 godziny z etui do ładowania. Prawie bezstratna jakość dźwięku i mocne basy.
MarkaWnaldc #ad
ProducentWnaldc #ad
Numer częściWnaldc
ModelBlue Pods
Gwarancja2

6. Jesebang

#ad

Bluetooth 5.3, Słuchawki douszne Bluetooth, bezprzewodowe, kolor czarny, wodoszczelność IP7, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, doskonały dźwięk do 30 godzin, wskaźnik LED

#ad
Jesebang #ad - Cyfrowy wyświetlacz led z zimnym światłem: podwójny cyfrowy wyświetlacz, otwieranie i zamykanie pokrywy wyraźnie wskazuje pozostałą moc słuchawek i ładowarki, przypominając o konieczności ładowania słuchawek Bluetooth, aby uniknąć zakłopotania i bezradności spowodowanej nagłą awarią zasilania. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii.

Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania. Konstrukcja typu half-in-ear, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, została zaprojektowana tak, lekkie dopasowanie. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
ModelBD86
Gwarancja2

7. Lekaby

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 In Ear ze sterownikiem 13 mm, mikrofon z redukcją szumów AI i 48 godzin odtwarzania, bezprzewodowe słuchawki z głębokim basem, słuchawki, Słuchawki Bluetooth

#ad
Lekaby #ad - Oczywiście są to urodziny, skontaktuj się z naszym 24-godzinnym działem obsługi klienta online. Słuchawki bezprzewodowe są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. One step paring i uniwersalna kompatybilnoŚĆ: po pierwszym podłączeniu zestawu słuchawkowego bluetooth wystarczy wyjąć go z ładowarki i automatycznie połączyć się z poprzednim urządzeniem, Samsung, dzięki czemu jest szybsze i wygodniejsze.

Feel the beat: twoje słuchawki douszne s2 są wyposażone w ponadwymiarowe przetworniki 13 mm i technologię kodeków audio AAC/SBC/MSBC, która zapewnia mocne basy, imponujące tony i wyraźne środki, dzięki czemu słyszysz więcej – poczuj więcej!. Zakup obejmuje 30 dni bezproblemowego zwrotu pieniędzy i 12 miesięcy gwarancji. Wyraźne połączenia z ai: 4 wbudowane mikrofony w słuchawce s2 wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji, połączenia wideo, aby zapewnić wyraźne rozmowy telefoniczne, aby automatycznie rejestrować 95% dźwięków otoczenia z głębokością redukcji szumów do -40 dB i eliminować szumy w tle, streaming na żywo i wiele innych.

Zatyczki do uszu są dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasują do kanałów słuchowych większości osób i mogą cieszyć się muzyką przez długi czas. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzyki Bluetooth, komputerami PC i Mac, w tym z systemem iOS/Android, smartfonami Huawei, smartfonami Smart, tabletami i laptopami. Słuchawki bluetooth są wyposażone w technologię Touch Control, połączenia i wiele innych. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5. 3 i easy touch: bezprzewodowe słuchawki s2 są wyposażone w wiodącą w branży technologię bluetooth 5.
MarkaLekaby #ad
ProducentLekaby #ad
Wysokość1.57
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściS2
ModelS2
Gwarancja1 rok gwarancji

8. Jesebang

#ad

Podwójny wyświetlacz LED, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, douszne słuchawki douszne, 40 godzin odtwarzania, Słuchawki sportowe, doskonały dźwięk, wodoszczelność, komfortowe dopasowanie

#ad
Jesebang #ad - Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami.

Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5.

3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bardzo stabilne i lekkie. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

9. IKT

#ad

2023, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, wodoszczelność IPX7, słuchawki douszne, USB-C

#ad
IKT #ad - 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, 2 mm dla 85% więcej basów, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania.

W tym ios/android, tablety i laptopy. 2023 bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne są wyposażone w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, zapewniając wygodne dopasowanie, które pokrywa 99% kanału słuchowego.

Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, jak i słuchawkach Bluetooth. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

10. IKT

#ad

Z 4 mikrofonami ENC, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, słuchawki douszne, 2024, Słuchawki Bluetooth, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, USB-C

#ad
IKT #ad - 2023 bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne są wyposażone w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością.

Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, 2 mm dla 85% więcej basów, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, jak i słuchawkach Bluetooth. W tym ios/android, tablety i laptopy.

Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08-Rose
GwarancjaDwuletnia gwarancja