Top 10 Versteckte kamera mini – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Długi czas czuwania,, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, akumulatorowa, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m, wykrywanie ruchu PIR

#ad
ieGeek #ad - Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie.

Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli masz jakieś potrzeby, czy latem upał, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, czy nawet niemiecka zima, skontaktuj się z nami. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców.

Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. WUUK

#ad

Wi-Fi, IP67, bezpłatna pamięć 32 GB, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, do użytku na zewnątrz, zewnętrzna 2K, współpracuje z Alexa/Google Assistant, noktowizor

#ad
WUUK #ad - Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Dla wygody użyj promiton:kup raz, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji WUUK, bezprzewodowy, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem.

Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, a także podłączyć ją wokół domu, bez obawy, inteligentna, deszczowo lub słońce, bezprzewodowa kamera Wi-Fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, że trzeba ją często zdejmować. Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Gdy czujnik pir wykryje ruch, kamera wysyła alarm w czasie rzeczywistym do aplikacji na telefon, dzięki czemu można szybko działać.

2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Inteligentne rozpoznawanie ruchu i natychmiastowe ostrzeżeniabezprzewodowa kamera wykorzystuje zaawansowane czujniki PIR + Human i najnowocześniejsze algorytmy rozpoznawania, które pomagają bezprzewodowym aparatom odróżnić osoby od innych ruchomych obiektów. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, również w nocy z noktowizorem. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

3. FOAOOD

#ad

Akumulatorowa, rozpoznawanie osób PIR, wodoszczelność IP66, do monitoringu zewnętrznego, 1080p, 2-drożne audio, FOAOOD Zewnętrzna kamera monitoringowa, z kolorowym widokiem w nocy

#ad
FOAOOD #ad - Ponadto kamera jest również wyposażona w dwukierunkową funkcję rozmowy, dzięki której można rozmawiać bezpośrednio z osobą pod kamerą. Color night vision i obraz hd 1080pta kamera wi-fi wykorzystuje bardziej wymagający obiektyw, które są równie dobre w ciągu dnia, która zapewnia obraz QHD bez konieczności nadmiernego obciążenia sieciowego i zachowuje gładkość wideo.

Dziel się z rodziną, kto lub co jest ważne. Odporny na warunki atmosferyczne ip66 i wielofunkcyjnynasz zewnętrzny monitoring kamery jest wykonany z poliestru o wysokiej masie cząsteczkowej, miej na oku, oglądaj kilka kamer jednocześnie, który jest odporny na wszystkie rodzaje złych warunków atmosferycznych i chroni Twoją rodzinę przez cały czas. Alarm pir i opcjonalna strefa alarmowazewnętrzna kamera monitorująca df220 jest wyposażona w rozpoznawanie podczerwieni pir dla ludzkiego ciała, które może dobrze zredukować fałszywe alarmy wywoływane przez owady, może również emitować dźwięki i błyski, który jest dla Ciebie ważny. Foaood zapewni ci terminowe i profesjonalne wsparcie techniczne oraz satysfakcjonujące rozwiązanie.

Gdy kamera wykryje te ruchy, deszcz i śnieg itd. Nawet bez słońca pojemność akumulatora 5000 mAh utrzymuje pracę przez miesiąc. Opcjonalny obszar alarmowy, alarmuj tylko obszar, liście, aby odstraszyć intruzów i stać się wiernym strażnikiem Twojego domu. Adowanie solarne i wbudowany akumulator 5000 mah zewnętrzna bateria do monitoringu foaood jest wyposażona w solarną płytę ładującą i dużą pojemność 5000 mAh, dzięki czemu Twój dom jest nieprzerwanie chroniony przez 365 dni. Wystarczy 2 godziny słońca dziennie, aby utrzymać w pełni naładowaną kamerę i nigdy nie trzeba zdejmować aparatu, aby naładować problemy.
MarkaFOAOOD #ad
ProducentFOAOOD #ad
Wysokość4
Długość2
Waga450
Szerokość2
Numer częściDF220
ModelDF220

4. javiscam

#ad

Widoczność w nocy, transmisja na żywo, aplikacja na telefon komórkowy, mini kamera, 100 dni czuwania, javiscam Mini kamera, Full HD, czujnik ruchu, WiFi, kamera monitorująca wewnątrz

#ad
javiscam #ad - Połączenie z wifi za pomocą aplikacji obsługuje tylko 2, dzięki czemu nawet jeśli kamera nie jest połączona z WiFi, można połączyć się z hotspotem za pomocą telefonu, 4 G, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dzięki temu można oglądać zdjęcia w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji, aby zobaczyć zdjęcia na żywo w niewielkiej odległości.

Gdy światło otoczenia staje się ciemniejsze, automatycznie przełącza się w tryb noktowizyjny. Sterowanie za pomocą aplikacji i bezprzewodowa łączność - monitorowanie kamery wewnątrz nie wymaga profesjonalnej instalacji. Oszczędza energię elektryczną, konstrukcja techniczna o niskim zużyciu prądu, gdy ktoś przyjdzie, i trzyma się w gotowości kiedy nikt nie przyjdzie. Dzięki funkcji noktowizyjnej można nagrywać wyraźne, wysokiej jakości filmy i oglądać każdą akcję w promieniu 6 metrów od kamery.

Nasza aplikacja obsługuje dodawanie kilku kamer, dzięki czemu nie przegapisz już ważnych chwil! Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, udzielamy 1 miesiąca bezpłatnego zwrotu i 1 rok gwarancji. Funkcja hotspotu, 5 G nie jest obsługiwane. W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt. Automatyczna widoczność w nocykamera wi-fi 2, 4 g jest wyposażona w sześć niepodświetlanych urządzeń noktowizyjnych na podczerwień.
Markajaviscam #ad
Producentjaviscam #ad
Wysokość1.65
Długość1.5
Waga0.18
Szerokość2.17
ModelG106
GwarancjaJaviscam Mini kamera została zaprojektowana w celu zapewnienia wysokiej jakości, przyjaznej dla użytkownika i przystępnej cenowo małych kamer monitorujących dla każdego. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem dla Ciebie, support@javiscam. Informacje:

5. BOIFUN

#ad

Akumulator 15000 mAh, kamera WLAN do monitoringu na zewnątrz, system alarmowy,, wykrywanie ruchu, BOIFUN Solarna kamera monitoringowa 2K na zewnątrz, redukcja fałszywych alarmów, bezprzewodowa 360°

#ad
BOIFUN #ad - Zapewnia wyraźne obrazy również w nocy. Jako godna zaufania kamera do monitoringu domowego. Obiecujemy, że będziesz w pełni chronić swoją prywatność. Opierając się na inteligentnych algorytmach, czy to nieoczekiwany intruz, czy potencjalne niebezpieczeństwo. Upewnij się, co się dzieje, kamera może dokładnie wykryć, że otrzymasz tylko odpowiednie powiadomienia.

Nikt nie może oglądać tego filmu bez Twojej zgody. Dzięki ulepszonemu obiektywowi o rozdzielczości 2304 x 1296p i dwóm diodom LED zapewnia lepszą wydajność optyczną i wyraźniejszą jakość obrazu niż tradycyjne kamery. Brak niekończących się opłat miesięcznych. Profesjonalny zespół obsługi klienta zapewnia wysokiej jakości usługę indywidualną. Brak ukrytych opłat i pełny zwrot pieniędzyobsługuje pamięć w chmurze 7-dniowe bezpłatne nagrywanie w pętli, 6 sekund na wideo i pamięć na karty SD do 128 GB nie wchodzi w zakres dostawy.

Dwukierunkowe udostępnianie audio i rodzinadzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz komunikować się z rodziną, zwierzętami domowymi lub dostawcami. Marka boifun oferuje 90-dniowy bezpłatny zwrot i wymianę oraz 3-letnią gwarancję. Kamera jest wyposażona w 4 podwójne anteny dBi, nie obsługuje Wi-Fi 5 GHz. Obsługuje wi-fi 2, aby zapewnić nieprzerwaną pracę przez 365 dni. Redukcja fałszywych alarmów: wykrywanie ainadal denerwują cię ciągłe fałszywe alarmy kamery monitorującej? – jedyna w swoim rodzaju dokładność rozpoznawania AI BOIFUN osiąga do 96%.
MarkaBOIFUN #ad
ProducentBOIFUN #ad
Wysokość4.92
Długość5.51
Szerokość3.94
ModelÜberwachungskamera Aussen
Gwarancja3 lata gwarancji producenta, w przypadku pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt: admin@boifun. Net。.

6. COOAU

#ad

COOAU kamera do monitoringu zewnętrznego, z panelem słonecznym, widoczność w nocy, z funkcją rozpoznawania PIR, alarm audio i światło, bezprzewodowa, pamięć w chmurze

#ad
COOAU #ad - Oznacza to, takie jak kolor ubrań i kolor pojazdu są wyraźnie różne. Być. 100% bezprzewodowa i stała mockamera do monitoringu cooau jest wyposażona w panele słoneczne i baterie o dużej pojemności wielokrotnego ładowania, bez skomplikowanych narzędzi i okablowania rowków, można ją łatwo zainstalować wszędzie, również zaoszczędzić koszty materiałów i koszty pracy. Po włączeniu funkcji dźwięku i alarmu świetlnego wykrywanie ruchu aktywuje silne białe światło i sprawi, że syrena zabrzmi automatycznie, aby odstraszyć nieproszonych gości i wyeliminować wszystkie możliwości przestępcze.

Nan. Inteligentne wykrywanie pir ta kamera monitorująca wi-fi dokładnie rozpoznaje ruch człowieka i wysyła natychmiastowy alarm, nagrania audio i wideo są nagrywane synchronicznie, dzięki czemu można doskonale znać wszystkie sytuacje na miejscu. W razie wypadku może zapewnić przydatną pomoc policji. Wielofunkcyjna kamera do monitoringu i markowa obsługa zewnętrzna kamera do monitoringu marki cooau ma również kąt widzenia 130°, która zapewnia dożywotnią obsługę techniczną, w pełni i skutecznie chroni bezpieczeństwo Twojej rodziny i własności. Ulepszona rozdzielczość 2kzewnętrzny akumulator do monitoringu marki cooau jest wyposażony w procesor obrazu 2k, zatrzymują więcej światła, eliminują typowe problemy z silną ziarnistością i ciemnym kolorem w kamerach monitorujących 1080p, dodając wiele funkcjonalnych soczewek, przywracają wszystkie prawdziwe szczegóły pod soczewką, redukują szumy obrazu, nie martw się już o ważne rzeczy.

Jako markowy sprzedawca obiecujemy 24-miesięczną gwarancję i obsługę klienta online 24 x 7, obsługuje kilka online, monitoruje wiele scenerii jednocześnie i inne funkcje, dwukierunkowe audio, dzięki czemu nie musisz się martwić!. W przypadku zasilania non-stop, w porównaniu z tradycyjnymi kamerami monitorującymi, wystarczy podłączyć go do dołączonego panelu słonecznego i zapewnić nieprzerwaną ochronę przez 365 dni.
MarkaCOOAU #ad
ProducentCOOAU #ad
Wysokość4.53
Długość7.56
Szerokość5.59
Numer części05234

7. eufy Security

#ad

Widoczność w nocy, ochrona przed wodą IP67, All-in-One samodzielna kamera do monitoringu na zewnątrz, kolorowa, bezpłatne użytkowanie, eufy Security Outdoor Cam E210, rozdzielczość 1080p, reflektor

#ad
eufy Security #ad - Dziecinnie łatwa instalacja: dzięki magnetycznemu uchwytowi i kablowi o długości 6 m kamerę można bez problemu zamocować w dowolnym miejscu i ustawić w zależności od potrzeb.

Jednocześnie redukuje fałszywe alarmy spowodowane przechodzącymi zwierzętami lub spadającymi jesiennymi liśćmi. Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie wodoszczelności IP67 kamera outdoorowa wytrzymuje prawie wszystko, upały, deszcz, a nawet niemiecką zimę. Inteligentne rozpoznawanie osób: zintegrowana technologia k. I. Zintegrowany reflektor: od teraz wbudowany reflektor daje nie tylko światło, ale jednocześnie absolutne bezpieczeństwo – również w ciemności. Technologia automatycznie powiadamia Cię, gdy ludzie wpadną w pole widzenia kamery monitorującej. Brak opłat: produkty eufy security chronią Twój dom i portfel – bez ukrytych kosztów i opłat.
Markaeufy Security #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość2.6
Długość2.6
Waga0.66
Szerokość2.28
Numer częściT8442321
ModelT8442321
Gwarancja12 miesięcy.

8. Yadayuki

#ad

Do domu, biura,, skaner lokalizacyjny GPS, 12 poziomów czułości do użytku wewnątrz pomieszczeń, Yadayuki Wykrywacz pluskiew RF, detektory zapobiegające nagrywaniu, ukryta kamera wykrywająca pluskwy

#ad
Yadayuki #ad - Mały i przenośnywykrywacz pluskiew jest mały 11 cm x 2, a jednocześnie chroni Twoją prywatność i informacje biznesowe. 3. Rozpoznawanie wielu scenicznychwielofunkcyjny wykrywacz pluskiew może być używany przy wielu okazjach. Rozpoznawanie pola magnetycznego w celu znalezienia niechcianych, takich jak kamera nadająca, szeroko rozpowszechnionych lokalizatorów GPS.

1. 4. Rozpoznaje sygnały radiowe o zakresie częstotliwości 100 m HZ – 8 G MHZ, co zapewnia precyzyjne rejestrowanie sygnałów i terminowe powiadomienie zwrotne. Detektor kamery do odnalezienia ukrytej kamery otworowej poprzez proste sprawdzenie wzroku za pomocą skanowania laserowego na podczerwień. Skutecznie zapobiega ujawnieniu prywatności. Wielofunkcyjny detektor antyszpiegowskiten wykrywacz antyszpiegowski wykorzystuje pasywną, bezprzewodową i technologię skanowania na podczerwień, tracker GPS, bezprzewodowe kamery otworowe, kamery kablowe, może dokładnie wykryć: słuchanie, źródła promieniowania elektrycznego itd.

Przenośny jak długopis, 5 cm, lekki tylko 20 g, łatwy do przenoszenia, 5 cm x 1, łatwy do przechowywania. Może być stosowany do monitorów, czy w prywatnych pomieszczeniach, takich jak sale konferencyjne, takich jak hotel lub samochody, przebieralnie, niezależnie od tego, lub w miejscach, bezprzewodowych urządzeń podsłuchowych, urządzeń podsłuchowych telefonów komórkowych lub nietypowych sytuacji, samochodowych urządzeń śledzących GPS, w których prywatność może łatwo wyciekać, a nawet toalety publiczne.2. Latarka, bez zmartwień, również w ciemnym otoczeniu.
MarkaYadayuki #ad
ProducentYadayuki #ad

9. LXMIMI

#ad

LXMIMI Detektor antyszpiegowski, do biura, grzebienia na ubrania, hotelu, przenośny detektor GPS / kamera z 4 stopniami czułości, wykrywacz błędów, ukryta kamera, mini lokalizator RF

#ad
LXMIMI #ad - Rozpoznawanie wysyłania i odbierania krótkich wiadomości z telefonu komórkowego, gdy jest w trybie czuwania. Lxmimi detektor antyszpiegowski, do biura, przenośny detektor gpS / kamera z 4 poziomami czułości, ukryta kamera wykrywacz błędów, mini detektor ruchu, hotelu, grzebienia na ubrania.

Obszar zastosowania, czy twój samochód lub biuro jest wyposażone w radiową robotę. Jest to dobry idealny wybór do każdego pomieszczenia, wykrywacz LXMIMI sprawia, filmom, że minikamera nie jest nigdzie ukryta, w którym prywatność ma ogromne znaczenie. Wykrywanie kamery led na podczerwień, aby rozpoznać ukrytą kamerę otworową poprzez prostą kontrolę wizualną z nową technologią skanowania laserowego na podczerwień. Wykrywanie sygnału rF w celu wykrycia aktywnych nadajników pluskiew RF; 2.

Sprawdź, czy twój samochód jest wyposażony w lokalizator GPS. Gwarancja bezpieczeństwa, skutecznie zapobiega atakom podsłuchu, trackerowi i pomaga chronić prywatność danych i informacji. Sprawdź, czy telefon komórkowy jest podsłuch czy nieprawidłowy nie ma powodu, sprawdź, aby sygnalizować, sygnału internetowego telefonu komórkowego, przełącznika telefonu komórkowego i sygnału połączeń. Detektory kamery szpiegowskiej 2 w 1, detektor kamery ma 2 tryby wykrywania: 1.
MarkaLXMIMI #ad
ProducentLXMIMI #ad

10. eufy Security

#ad

Bez kosztów miesięcznych, kompatybilna z HomeBase 3, bezprzewodowa, 2,4 GHz WLAN, eufy Security SoloCam C210, rozdzielczość 2K, zewnętrzna kamera monitorująca

#ad
eufy Security #ad - Atwa instalacja: dzięki kompaktowym rozmiarom i bezprzewodowej konstrukcji możesz umieścić kamerę w dowolnym miejscu. Każdy szczegół jest ważny: dzięki rozdzielczości 2k w dzień i w nocy możesz mieć pewność, że uzyskasz krystalicznie czyste nagrania ze wszystkich czynności na Twojej nieruchomości.

Brak ukrytych opłat: nie ma żadnych miesięcznych kosztów ani ukrytych opłat. Pomimo każdej pogody: dzięki klasie ochrony IP67 kamera wytrzymuje również trudne warunki pogodowe. Dzięki temu unika się fałszywych alarmów spowodowanych przechodzącymi zwierzętami lub kołyszącymi się gałęziami. Wywierć pojedynczy otwór, to wszystko. Można zapisać lokalnie nagrania przez okres do 3 miesięcy, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne i chronione. Alarmy 2, które są ważne: ai na urządzeniu powiadamia cię tylko wtedy, gdy zostaną rozpoznane osoby.
Markaeufy Security #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.28
Długość2.26
Waga0.66
Szerokość3.19
Numer częściT8B00
ModelT8B00