Top 10 Sluchawki bezprzewodowe douszne – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aptkdoe

#ad

Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android, 75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne

#ad
Aptkdoe #ad - Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w wysokiej jakości mikrofon ENC z redukcją szumów i bezstratną technologią renderingu HD, który sięga od głębokich, która skutecznie filtruje hałas z zewnątrz. Unikalna konstrukcja przycisków i szeroka kompatybilność: bezprzewodowe słuchawki mają fizyczne przyciski, dzięki czemu nie musisz szukać różnych przycisków.

Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku. Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Wysoki komfort noszenia i wodoszczelność ipx7: sportowe słuchawki bluetooth są wyposażone w trzy różne rozmiary s/m/l. Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, treningu, studia fitness i w podróży.

Imponująca jakość dźwięku i redukcja szumów enc: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w głośnik 13 mm i trójwarstwową membranę kompozytową. Zatyczki do uszu mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem, że idealnie nadają się do biegania, który w pełni dopasowuje się do kształtu ucha. Technologia bluetooth 5. 3 i bezproblemowe połączenie: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 75% i zapewnia wrażenia dźwiękowe z niskim opóźnieniem.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. IKG

#ad

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wodoszczelne słuchawki douszne, czas odtwarzania 120 h, 4 mikrofony, IP7, miękkie zauszniki, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, wyświetlacz LED USB-C

#ad
IKG #ad - Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q25 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 85% i umożliwia bardziej stabilne połączenia przy mniejszym zużyciu energii zasięg transmisji wynosi do 15 m. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, przełączania utworów, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych.

Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, głośności +/-, aktywacji Siri, takich jak iOS, Android itd. Oszczędność czasu oczekiwania. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, 5 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

3. Drsaec

#ad

Drsaec Bezprzewodowe słuchawki douszne, wyświetlacz LED, Bluetooth 5.3, słuchawki douszne z redukcją szumów, słuchawki basowe stereo

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki douszne, słuchawki douszne Bluetooth, wyświetlacz LED, słuchawki basowe stereo, Bluetooth 5.3, mikrofon douszny z redukcją szumów.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.18
Numer częściJ52
ModelJ52
Gwarancja30 dzień

4. FAMOO

#ad

Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, 2024, głęboki bas, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, czarne, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, USB-C

#ad
FAMOO #ad - 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą.

Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth.

Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

5. FAMOO

#ad

Bluetooth 5.3, bezprzewodowe, głęboki bas 52h, wodoszczelność IP7,, ostatnie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, wskaźnik LED, 2024

#ad
FAMOO #ad - Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5.

3 w 2024 roku, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, redukują 65% zakłóceń sygnału, 1 S z otwartą pokrywą. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa bluetooth może być indywidualnie połączona z zestawem słuchawkowym Bluetooth. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne bluetooth x15 ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia.

Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu. Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, a także wzmacnia bas o 85%.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja24 Miesięcy

6. Jesebang

#ad

Komfortowe dopasowanie, 40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, podwójny wyświetlacz LED, Słuchawki sportowe, wodoszczelność, douszne słuchawki douszne, doskonały dźwięk

#ad
Jesebang #ad - Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki.

Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych. Sprawić, że dźwięk będzie przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami.

Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.08
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT18
Gwarancja2 lata gwarancji

7. IKT

#ad

Wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, 2024, z 4 mikrofonami ENC, USB-C

#ad
IKT #ad - Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, 2 mm dla 85% więcej basów, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów.

Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, jak i słuchawkach Bluetooth. W tym ios/android, tablety i laptopy. Bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5.

3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

8. IKT

#ad

Słuchawki Bluetooth, słuchawki douszne, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, 2024, z 4 mikrofonami ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, USB-C

#ad
IKT #ad - 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, 2 mm dla 85% więcej basów, dla wyraźniejszych rozmów.

W tym ios/android, tablety i laptopy. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-bk mają czas pracy baterii 8 godzin, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, jak i słuchawkach Bluetooth. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.

2023 bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne są wyposażone w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08-Rose
GwarancjaDwuletnia gwarancja

9. Drsaec

#ad

Wskaźnik LED, głębokie basy, 50 h, bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony, wodoszczelność IP7

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki są zaprojektowane tak, posiadają funkcję wodoszczelności IP7, aby były elastyczne, dzięki czemu nie spadają. Dzięki interfejsowi szybkiego ładowania typu C ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę. Słuchawki douszne są ultralekkie i praktyczne, a mimo to mocne i lekkie, która chroni je przed lekkimi kroplami deszczu lub potem podczas intensywnego treningu.

Funkcje z czujnikami dotykowymi, słuchawki douszne bluetooth umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, regulację głośności, sterowanie połączeniami, przełączanie utworów, wywoływanie asystenta głosowego itd. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, a prędkość transmisji danych audio zwiększa się nawet o 75%, niezależnie od tego, w biurze lub podczas uprawiania sportu. Jakość dźwięku stereo i wyraźne rozmowy telefoniczne: słuchawki bluetooth z głośnikiem grafenowym 13 mm, rozmów wideo, zapewniają wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych, bas, który został wzmocniony o 43%. Słuchawki douszne są wyposażone w konstrukcję z 4 mikrofonami i technologię redukcji szumów ENC, która skutecznie tłumi 90% odgłosów z otoczenia, redukują hałas otoczenia nawet o 35 dB, strumieniowania na żywo itd.5

50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz cyfrowy led: po całkowitym naładowaniu słuchawek dousznych czas odtwarzania muzyki wynosi 6-8 godzin i może być używany łącznie przez 50 godzin. Jednostopniowe parowanie i sterowanie smart touch: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do automatycznego połączenia słuchawek sportowych Bluetooth z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z ładowarką.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.57
Numer części59.99
Modeli52
GwarancjaObsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

10. POMUIC

#ad

Różowe, nauki, słuchawki douszne z zaczepami na ucho, Sportowe słuchawki Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, wyświetlacz LED, 120 godzin odtwarzania, do pracy, głębokie basy

#ad
POMUIC #ad - Słuchawki bloothothoth można bez problemu sparować z urządzeniami z systemem iOS i Android laptopy z systemem Windows, tablety/komputery stacjonarne obsługujące Bluetooth. 120 godzin pracy baterii i szybkie ładowanie: przy pełnym naładowaniu słuchawki mogą być używane bezprzewodowo do 8 godzin w jednym kawałku i do 120 godzin z etui ładującym, prosimy o swobodne korzystanie ze słuchawek dousznych podczas biegania, pracy.

Dotknij słuchawki, aby łatwo odtwarzać/wstrzymać, regulować głośność, przełączać między utworami, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Używaj słuchawek do woli. Z czterema mikrofonami HD CVC8. 0 do efektywnej redukcji szumów podczas połączeń. Atwe sterowanie i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe.

Technologia bluetooth 5. 3 2023 i automatyczne parowanie: słuchawki bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, włóż je z powrotem do ładowarki i wyłącz je, która znacznie zmniejsza opóźnienie danych i poprawia stabilność połączenia. Po otwarciu pokrywy ładowarki słuchawki bluetooth mogą automatycznie połączyć się z wcześniej sparowanym urządzeniem, słuchawki zostaną automatycznie odłączone. Słuchawki bluetooth są wodoszczelne z nanopowłoką IPX7, dzięki czemu nie musisz się martwić deszczem lub potem.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość3.15
Szerokość1.97
Numer częściQ53-R
ModelQ53-R
Gwarancja2