Top 10 Schreibtisch Old Wood – Biurka

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ergotopia

#ad

Zapobiega bólom pleców i zwiększa produktywność 160 x 80 cm, ergonomiczne siedzisko z funkcją pamięci, G, Ergotopia Biurko z elektryczną regulacją wysokości, klon

#ad
Ergotopia #ad - Bezbolesny i relaksujący: fizjoterapeuci, trenerzy i lekarze zalecają stosowanie biurka o regulowanej wysokości, ponieważ skutecznie zapobiega bólom pleców i karku. Niezwykle cichy: nawet jeśli stół ergotopia porusza się o wadze 60, 70 lub nawet 80 kg, wysokiej jakości silniki są przyjemnie ciche.

Zwiększona produktywność: stoły robocze o regulowanej elektrycznie wysokości zwiększają wydajność pracy, dzięki czemu można zrobić znacznie więcej w krótszym czasie. 5 lat gwarancji: bardzo długi okres gwarancji zapewnia pełną funkcjonalność stelaża o regulowanej wysokości patrz również wskazówki prawne, objaśnienie gwarancji poniżej.

Biurko stojące zostało wyprodukowane zgodnie ze specjalnymi kryteriami i zoptymalizowane dla Ciebie. Przekonaj się sam o genialnym działaniu! Sprawdzona jakość: sprawdzona przez ekspertów jakość najwyższej klasy. Stół premium z regulacją wysokości "Desktopia Pro" jest wykonany z wyjątkowo trwałych i niezawodnych materiałów.
MarkaErgotopia #ad
ProducentErgotopia #ad
Wysokość50
Długość31.5
Waga220.46
Szerokość62.99
Numer częściVineen
GwarancjaMy (ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 darmstadt) udzielamy na stelaż biurka o regulowanej wysokości na 5 lat gwarancji od otrzymania towaru. Ma ona zastosowanie w całej Europie, obejmuje właściwości produktu i jest przyznawana w przypadku wad produktu, które wynikają z wad materiałowych/produkcyjnych. Napisz do nas pod podaniem wadliwego produktu i dowodu zakupu (kopii), chętnie również drogą mailową. Zapewniamy naprawę lub wymianę uszkodzonych części według własnego uznania lub całego produktu, pod warunkiem, że możliwa jest naprawa i produkt jest w magazynie. W przeciwnym razie otrzymasz możliwie jak najbardziej równoważny produkt zamienny. Dzięki temu okres gwarancji nie zostanie przedłużony i kończy się również w przypadku wbudowanych części po upływie terminu dla całego produktu. Gwarancja nie gwarantuje roszczeń o odszkodowanie. Należy je zgłosić w okresie gwarancyjnym i niezwłocznie po wystąpieniu uszkodzenia. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem/obchodzeniem się, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi, dokonanych zmian lub siłą wyższą. Uchyla się, gdy osoby nieupoważnione przez nas wkroczyły/naprawią produkt lub zostaną dostarczone części, które nie są oryginalnymi częściami i w wyniku tego powstaje uszkodzenie. Ustawowe prawa w przypadku wad obowiązują nadal i nie są ograniczone przez gwarancję. Uzyskanie tego prawa jest dla Ciebie bezpłatne. (Jesteśmy bardzo kultowi – tekst jest wymagany tylko prawnie).

2. VASAGLE

#ad

Stolik komputerowy z półkami z prawej lub lewej strony, do gabinetu, VASAGLE Biurko, prosty montaż, brązowo-czarny vintage LWD48X, stół biurowy, biura domowego, szerokość 120 cm

#ad
VASAGLE #ad - Mogą znaleźć swoje miejsce na półkach – wszystko, aby pomieścić do 2 monitorów. Dużo miejsca do przechowywania ten blat stołu o wymiarach 60 x 120 cm jest wystarczająco przestronny, akta itd. Atwy montaż nie martw się o montaż.

Regał należy przymocować z boku, który preferujesz. Notatnik, czego potrzebujesz podczas pracy lub nauki jest pod ręką. Regulowane nóżki dołączone regulowane nóżki mogą z łatwością wyrównać małe nierówności podłogi, dzięki czemu ten stolik komputerowy nie chwieje się ciągle podczas używania go do pracy lub nauki. Dzięki oznaczonym częściom i łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim stół do gier z regałem do przechowywania można szybko zmontować.

Elastyczny regał to biurko jest wyposażone w regał na książki, który można elastycznie zainstalować z prawej lub lewej strony. Wytrzymałe i trwałe wytrzymała stal spotyka się z wysokiej jakości wiórami drewnianymi, dzięki czemu powstaje wytrzymałe i stabilne biurko, które może udźwignąć do 100 kg i będzie stabilne przez wiele lat.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość47.25
Długość22.05
Waga11.02
Szerokość47.25
Numer częściLWD48X
ModelLWD48X

3. VASAGLE

#ad

W kolorze brązowo-czarnym vintage, biurko komputerowe ze stojakiem na monitor, 80 x 55 x 90 cm, VASAGLE Biurko, do domowego biura, regulowane nóżki, wzornictwo przemysłowe, torba do przechowywania

#ad
VASAGLE #ad - Bóle karku i pleców! lewo czy prawo? ty decydujesz! wystarczy przymocować materiałową torbę po lewej lub prawej stronie tego stolika komputerowego. Ten stół łączy w sobie wiele elementów. Aby ułatwić montaż tego biurka z naszej kolekcji ALINRU, udostępniamy jasną instrukcję obsługi i oznaczone elementy.

To coś więcej niż zwykły mebel, "brązowa", "płyta wiórowa", to miejsce na kreatywne błyski umysłu!. Co jeszcze? ten stół jest wyposażony w regulowane nóżki, dzięki czemu może stać stabilnie nawet na lekko nierównych podłożach. Tutaj zaczyna się zdrowszy styl pracy! ustaw ekran na półce podwyższonej o 14, 6 cm. Dzięki dużej torbie masz pod ręką wszystko, telefonu komórkowego, czego potrzebujesz podczas pracy.

Montaż: to proste: trudno jest poradzić sobie z codzienną pracą. Do notatnika, skoroszytu itp. Stabilność jest najważniejsza: wytrzymały stalowy stelaż i podpory w kształcie litery X z tyłu zapewniają stabilne trzymanie. W ten sposób możliwa jest zdrowa postawa ciała podczas pracy. Najpierw burza mózgów: "stal", "vintage", "czarna", "industrialny".
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość35.63
Długość21.65
Waga25.13
Szerokość31.5
Numer częściLWD080B01
ModelLWD080B01

4. VASAGLE

#ad

Do domowego biura, o wyglądzie drewna, VASAGLE Biurko, duży stolik komputerowy w stylu industrialnym, vintage, brązowy LWD64X, wielofunkcyjny, gabinetu, stabilny metalowy stelaż, salonu, solidny

#ad
VASAGLE #ad - Yczymy wiele radości podczas montażu. Można na nim postawić drukarkę, duża siła: wspierana 4 wytrzymałymi metalowymi nogami, umieścić kilka książek w twardej oprawie jeden na drugim lub umieścić lampę stołową. Czego jeszcze brakuje w twoim domowym biurze? o tak, to obszar, w którym skaner może być stabilnie ustawiony i dobrze wykonany.

Oczywiście twoje dzieci mogą również odrabiać zadania domowe przy tym biurku. Jeszcze nie jesteś zadowolony? nasza przyjazna obsługa klienta chętnie Ci doradzi. Pozwól sobie więc na to eleganckie biurko, aby zaktualizować swoje domowe biuro! A może brakuje ci wygodnego miejsca do podpisywania dokumentów? Ten prosty stół w stylu industrialnym pasuje do każdego pomieszczenia i zapewnia ponadto ekscytujący akcent w stylu vintage.

Wystarczy przymocować metalowe nogi do powierzchni stołu za pomocą dołączonego narzędzia i już ten stolik komputerowy jest ustawiony. Prosta struktura, powierzchnia stołu o wyglądzie drewna jest wyjątkowo stabilna. Praca może się rozpocząć! Większy komfort, jak i mała szafka na akta. W ten sposób homeworker otrzymują wygodną stację roboczą, większa wydajność: dzięki dużej przestrzeni pod stołem zmieści się zarówno krzesło obrotowe, na której mogą być produktywni przez cały dzień.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.53
Długość23.62
Waga20.3
Szerokość47.24
Numer części6955880358670
ModelLWD64X

5. Bestier

#ad

Małe biurko narożne w kształcie litery L z półkami, do biura domowego, dwustronne, mała przestrzeń, 140 cm, biurko komputerowe z regałem na książki, Bestier Biurko komputerowe z półkami

#ad
Bestier #ad - Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub wymiany. Odwracalne półkibiurko narożne jest tak elastyczne, że część boczna może być umieszczona po obu stronach, można wybrać różne kierunki instalacji zgodnie z życzeniem. Uchwyt w kształcie litery X sprawia, że biurko jest stabilniejsze.

Przestronna przestrzeń do przechowywaniapowierzchnia do pisania o wymiarach 140 D x 90 W x 74 cm ma przyzwoity rozmiar, laptop, aby pomieścić monitor, klawiaturę i akcesoria biurkowe, podczas gdy nadal możesz mieć dodatkowe przedmioty w pobliżu 2 półek. Jeszcze ważniejsze jest to, że Twoje biuro będzie bardziej żywe. Specjalna konstrukcja w kształcie litery l kompaktowy rozmiar, że unikalny wygląd sprawi, ale nie mały, z regulowanymi półkami, można w pełni wykorzystać miejsce na biurku i mieć dokumenty i książki w zasięgu ręki.

Stabilna konstrukcja i długotrwałe użytkowanie - powierzchnia jest wykonana z wysokiej jakości i przyjaznych dla środowiska płyt wiórowych P2, które są wodoodporne i łatwe do czyszczenia. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta na całe życie i zawsze dążymy do 100% zadowolenia klienta. Atwa instalacja i bezpłatna obsługazapewnia szczegółową instrukcję może nie być dostępna w języku polskim i ponumerowane części, aby ułatwić montaż.
MarkaBestier #ad
ProducentBestier #ad
Wysokość29.13
Długość35.43
Waga41.89
Szerokość55.12
Numer częściD244
ModelD244

6. VASAGLE

#ad

Wzornictwo przemysłowe, VASAGLE Biurko, stalowy stelaż, brązowo-czarny vintage LWD47X, salonu, z 2 półkami po prawej lub lewej stronie, do biura, stolik pod komputer, stolik biurowy

#ad
VASAGLE #ad - Stabilne i trwałe: wytrzymała rama stalowa i wysokiej jakości płyty wiórowe nadają temu biurku stabilność i trwałość, dzięki czemu można na nim postawić wszystko, co jest potrzebne do pracy i nauki – to biurko wytrzyma wszystko! Praktyczne, regulowane nóżki: regulowane nóżki utrzymują biurko stabilnie na lekko nierównych podłogach i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Duża powierzchnia robocza: dzięki powierzchni 60 x 120 cm to biurko komputerowe zapewnia miejsce na 2 monitory, klawiaturę i inne przybory biurowe, zapewniając wystarczająco dużo miejsca roboczego, aby zachować produktywność podczas pracy w domowym biurze. Usuń środkową półkę, z których jedna jest zdejmowana, aby przechowywać komputer lub przechowuj go do przechowywania ważnych przedmiotów.

Koniec z uciążliwym chwianiem się, które przeszkadza podczas pracy lub nauki. Elastyczne półki: 2 półki, można w zależności od potrzeb zamontować z prawej lub lewej strony. Dziecinnie łatwy montaż: szczegółowa instrukcja może nie być dostępna w języku polskim i wyraźnie oznaczone części, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu można łatwo i szybko zmontować ten stolik pod komputer z półkami, wysiłek i energię.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.92
Długość47.24
Waga41.45
Szerokość23.62
Numer częściLWD47X
ModelLWD47X

7. VASAGLE

#ad

Do gier, domowego biura, zajmujący mało miejsca stół biurowy, VASAGLE Biurko, narożne biurko z 2 półkami, brązowo-czarne vintage LWD72X, prosty montaż, biurko komputerowe w kształcie litery L

#ad
VASAGLE #ad - Koniec z uciążliwym poruszaniem się, które przeszkadza Ci podczas pracy lub nauki. Regulowane nóżki regulowane nóżki utrzymują stół biurowy stabilnie na lekko nierównych podłożach i chronią podłogę przed zarysowaniami. Można go usunąć, aby schować komputer lub przechowywać książki, akta lub często używane przedmioty.

Zdejmowana półka górna część 2 otwartych półek stołu jest zdejmowana. Atwy montaż dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi i wyraźnie oznaczone części, dzięki czemu można łatwo i szybko zmontować ten stół komputerowy, aby zaoszczędzić czas i wysiłek. Wytrzymały i trwały połączenie wysokiej jakości drewnianych płyt wiórowych i wytrzymałej ramy stalowej nadaje temu biurku komputerowemu solidną strukturę, która wytrzymuje do 50 kg i zapewnia niezawodne i trwałe miejsce pracy.

Przestronna powierzchnia robocza dzięki powierzchni roboczej 138 x 138 cm to narożne biurko w kształcie litery L zapewnia miejsce na 3 do 4 monitorów komputerowych w górnej części i dużo miejsca na przybory biurowe, sprzęt do zabawy i wiele innych. Dla uporządkowanego zarządzania kablami Ścięty tylny narożnik tego biurka w kształcie litery L umożliwia przejście kabli i zapewnia dobre zarządzanie kablami zamiast plątaniny kabli, dzięki czemu powierzchnia stołu pozostaje schludna.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.92
Długość54.33
Waga57.32
Szerokość54.33
Numer części1483_LWD72X
Model1483_LWD72X

8. VASAGLE

#ad

Oszczędność miejsca, biurko komputerowe w kształcie litery L z ruchomą nakładką na monitor, metal, gry, VASAGLE Biurko, biuro, brązowo-czarny vintage LWD56X, biurko narożne, łatwy montaż, gabinet

#ad
VASAGLE #ad - Bez dużego wysiłku: wszystkie elementy tego biurka są ponumerowane, a także szczegółowa instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim oraz śrubokręt. Wszystko w zestawie: dzięki regulowanym nóżkom stolika komputerowego można łatwo wyrównać niewielkie nierówności podłoża.

Ponadto jest on wyposażony w praktyczną podstawkę pod monitor o wymiarach 20 x 90 cm, którą można łatwo przesuwać wzdłuż krawędzi stołu za pomocą śrub gwiazdowych. Nawet jeśli naciśniesz energicznie na przyciski, nie wpływa to na stabilność mebla. Stanowi solidną konstrukcję dla blatu stołu o obciążeniu do 50 kg. Jest on również chroniony przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Zakres dostawy: zajmujące niewiele miejsca biurko narożne z wbudowaną nasadką monitora, akcesoriami montażowymi i zrozumiałą instrukcją może nie być dostępna w języku polskim.

Jeszcze bardziej praktyczne: to stylowe biurko narożne w stylu vintage ma nie tylko zajmujący dużo miejsca kształt litery L. Można na nim pisać bez dzikich problemów: żelazna rama o obwodzie 3 x 3 cm jest wyjątkowo stabilna. Montaż biurka jest tak samo jak na sznurku. To biurko jest częścią naszej fascynującej kolekcji ALINRU! .
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość36.02
Długość55.12
Waga57.32
Szerokość51.18
Numer części1483_LWD56X
Model1483_LWD56X

9. Yaheetech

#ad

80 x 50 x 132 cm, biurko do biura, narożne biurko w stylu vintage, Yaheetech Biurko komputerowe z regałem, stół na kółkach

#ad
Yaheetech #ad - Drukarka lub faks na najwyższym poziomie, a także na płycie klawiatury, komputer/notebook na blacie stołu, książki na trzecim małym poziomie pod blatem roboczym i mainframe na dole. Nowoczesne wzornictwo: czarna drewniana płyta wiórowa i srebrna żelazna rama pokazują wysokiej jakości i nowoczesny wygląd i z pewnością optymalnie dopasowują się do Twojego stylu wyposażenia w gabinecie, czytelni, akademiku lub biurze.

Wytrzymały materiał: wszystkie płyty są wykonane z płyty wiórowej, a rama z żelaza, co gwarantuje stabilność i trwałość stołu. Rolki bezpieczeństwa z hamulcami: dzięki 4 rolkom zabezpieczającym stół można wszędzie płynnie i cicho przesuwać, dwa z nich mają nawet hamulce, dzięki czemu stół jest stabilny i ustawiony w wybranym miejscu.

Duża przestrzeń do przechowywania: biurko z 4 poziomami zapewnia dużo miejsca do odkładania oraz duży blat roboczy. Wysuwana półka na klawiaturę: dzięki zamocowanej na półce klawiatury prowadnicę można łatwo i płynnie wysuwać i wysuwać, można uzyskać duży blat roboczy.
MarkaYaheetech #ad
ProducentYaheetech #ad
Wysokość51.97
Długość19.69
Waga38.1
Szerokość31.5
Numer częściYA-00109017

10. Holzgrusskarten.at

#ad

Blat biurka 120 x 70 cm, wykonany z drewna, "zrób to sam", blat stołu warsztatowego – stare stawy

#ad
Holzgrusskarten.at #ad - Wysoka jakość – oferujemy szeroką gamę różnych powłok z żywicy melaminowej do naszych drewnianych desek. Niezależnie od tego, czy jako stół biurowy lub blat pod umywalkę, z naszymi drewnianymi wykrojami pokrywamy wszystkie rodzaje użytkowania i jednocześnie oferujemy możliwość wyboru spośród różnych rozmiarów.

Dzięki temu nasze płyty można bez problemu wykorzystać jako biurko, stół kuchenny oraz stół drewniany. Wszystkie drewniane płyty i wykroje są produkowane w naszej stolarni i dostarczane przez firmę spedycyjną. Każda powłoka jest dociskana do płyt wiórowych i zapewnia wysoką odporność na zarysowania biurka DIY. Bez względu na wymiary i kolor – w naszym sklepie oferujemy szeroką gamę gotowych modeli.

Jeśli wolisz blat stołu w kolorze białym lub drewniany stół o wyglądzie dębu, u nas znajdziecie coś dla siebie. Do każdego celu znajduje się jedna płyta. Ponieważ jesteśmy świadomi naszej jakości, oferujemy 100% gwarancję zadowolenia na wszystkie nasze blaty biurkowe, w przeciwnym razie przejmiemy zwrot i zwrócimy Ci koszty. Duża wytrzymałość – wytrzymała konstrukcja naszych blatów biurowych zapewnia wysoką nośność do 125 kg przy wysokości zaledwie 2, 5 cm.
MarkaHolzgrusskarten.at #ad
ProducentHolzgrusskarten.at #ad
Numer częściDK0K5575IR_120x70