Top 10 Mono Headset Bluetooth – Zestawy słuchawkowe Bluetooth

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Conambo

#ad

18-godzinna rozmowa, z mikrofonem, biznesowy/biurowy/driving, kompatybilny z iPhone i Android, Conambo Zestaw słuchawkowy Bluetooth K21 V5.1 z technologią redukcji szumów CVC 8.0 i ENC

#ad
Conambo #ad - Aktualizacja bluetooth 5. 1 – posiada standard bluetooth v5. 1, zestaw słuchawkowy conambo bluetooth K21 jest szybszy i bardziej stabilny ze wszystkimi smartfonami, tabletami i laptopami z systemem iOS i Android. Jest to najlepszy wybór na spotkanie/wideo/podczas jazdy. Aerodynamiczna konstrukcja wysięgnika optymalizuje dźwięk i zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, ciesz się wyraźnymi rozmowami w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki oryginalnemu kablowi do ładowania conAMBO zestaw słuchawkowy może cieszyć się 2-godzinną rozmową po 10 minutach ładowania. Odległość transmisji wynosi do 10 m bez przeszkód. 10 minut = 2 godziny - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy k21 może grać nieprzerwanie przez 18 godzin na jednym ładowaniu i ma bardzo długi czas czuwania wynoszący 700 godzin. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem serwisu Amazon.

Conambo obiecuje, że oferujemy bezpłatną wymianę w ciągu 45 dni i globalną gwarancję w ciągu dwóch lat na wszystkie produkty. Serwis 7 x 24-godzinny - profesjonalny zespół conambo zapewnia 7-24-godzinną obsługę klienta online. 24 godziny komfortu – materiały użyte w zestawie słuchawkowym Bluetooth posiadają międzynarodowy certyfikat przyjazny dla skóry. Nawet jeśli nosisz go przez cały dzień podczas najdłuższego połączenia, nie spowoduje to uszkodzenia uszu. 96% redukcji szumów – zestaw słuchawkowy bluetooth z wbudowanym podwójnym mikrofonem cvc 8.
MarkaConambo #ad
ProducentConambo #ad
Waga0.04
Numer częściConamboK21Pro
ModelCNBEU-K21

2. Jabra

#ad

Z podstawką ładującą, certyfikat Skype for Business, zasięg 120 m, z redukcją szumów, Jabra Pro 930 MS Mono DECT Zestaw słuchawkowy z USB na PC / softphony

#ad
Jabra #ad - Mobilność bezprzewodowa i odbieranie połączeń: sterowanie połączeniami bezpośrednio w słuchawkach pozwala przejść do ekspresu do kawy w kuchni i pozostać osiągalnym 120 m i kontynuować wykonywanie połączeń.

Zgodność z wartościami dopuszczalnymi: jabra safetone uśrednia średnią dzienną głośność odbioru i utrzymuje ją na stałym poziomie odpowiada dyrektywie UE 2003/10 / WE w sprawie ochrony przed hałasem w miejscach pracy. Podłącz i zacznij dzwonić: bezprzewodowy zestaw słuchawkowy voip z jednym uchem łączy funkcję plug-and-play i jest zoptymalizowany pod kątem rozwiązania Unified Communications Microsoft Skype dla firm, łatwa obsługa dla szybkiej akceptacji użytkownika.

Naturalne i żywe rozmowy: dzięki hd voice z szerokopasmowym -Audio i redukcja szumów zapewniają precyzyjne i autentyczne połączenia telefoniczne - idealne, gdy w biurze jest głośniej. Ochrona słuchu: filtr cyfrowy procesorów sygnału DSP zakłóca hałas / echa tła; PeakStop chroni przed nagłymi szkodliwymi pikami hałasu.
MarkaJabra #ad
ProducentJabra Enterprise #ad
Wysokość2.76
Długość7.52
Waga0.06
Szerokość5.67
Numer części930-25-503-102
ModelQ710716
Gwarancja2 lata od daty pierwszej sprzedaży

3. GEQUDIO

#ad

Słuchawki i mikrofon z zapasową wyściółką, GEQUDIO Zestaw słuchawkowy kompatybilny z Unify OpenStage 30 40 80 80 i telefonami OpenScape, wyjątkowo lekki 80 g 2 ucho, w zestawie kabel RJ

#ad
GEQUDIO #ad - W miejscu pracy zrezygnuj z trwałych obciążeń promieniowaniem, rozłączeń i rozładowanych akumulatorów. Wybierz bardzo lekki zestaw słuchawkowy, ponieważ możesz go nosić przez długi czas. Faktury z wyszczególnionym podatkiem VAT otrzymają Państwo po wysyłce automatycznie w widoku swoich zamówień.

Szybka dostawa i polityka zwrotu: sprawdź spokojnie nasze produkty. Dobry zestaw słuchawkowy ma zawsze 2 pałąki z lekkiej stali sprężynowej: jeden przechodzi przez głowę, a drugi służy do elastycznej regulacji mikrofonu. Atwa samodzielna instalacja – bez skomplikowanych ustawień. Skorzystaj z tych zalet dla wolnych rąk. Niezawodny i zawsze dostępny w najlepszej jakości głosu to profesjonalny, przewodowy zestaw słuchawkowy biznesowy.

Każdy gram większej wagi obciąża głowę podobnie jak okulary. Dzięki dołączonemu wymiennemu zapięciu można używać tego samego zestawu słuchawkowego na telefonie, komputerze i smartfonie. Dlatego jest to bardzo proste: im lżejszy zestaw słuchawkowy, tym lepszy komfort noszenia przez cały dzień. Tylko wtedy zestaw słuchawkowy jest jednocześnie stabilny i giętki. Kabel przyłączeniowy wchodzi w zakres dostawy.
MarkaGEQUDIO #ad
ProducentGEQUDIO #ad
Wysokość1.97
Długość6.3
Waga0.18
Szerokość5.91
Numer częściWA9024
ModelWA9024
Gwarancja24 Miesięcy

4. Wooge

#ad

V5.1, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z 500 mAh do ładowania 72 godzin rozmów, wbudowany mikrofon do telefonów komórkowych z systemem iOS i Android, HEIBAS zestaw słuchawkowy Bluetooth, słuchawki

#ad
Wooge #ad - Pomysły na wyciszenie: dodaj indywidualny przycisk wyciszenia na słuchawce Bluetooth, aby łatwiej zaspokoić zapotrzebowanie na wyciszenie podczas rozmowy telefonicznej. Szeroka kompatybilność: obsługuje podwójne połączenie. Pojedynczy zestaw słuchawkowy zapewnia 18-23 godzin rozmów.

Inteligentny wyświetlacz cyfrowyŁatwy do odczytania wyświetlacz cyfrowy pokazuje pozostałą moc etui ładującego do ponownego napełnienia. Mały i lekki, a nawet dyskretny, a mimo to stabilny i zapewnia przyjemne uczucie podczas noszenia. Wycisz tylko podczas rozmowy telefonicznej. Wysoka pojemność i trwałość: wyposażony w etui do ładowania 500 mah, aby wyciskać sok z zestawu słuchawkowego Bluetooth przez prawie 72 godziny odtwarzania muzyki/rozmów.

Słuchawki są kompatybilne z telefonami komórkowymi, komputerami z systemem iOS, Android oraz każdym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth. Ultra wydajna technologia bluetooth: bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w zaktualizowaną technologię Bluetooth 5. 1, aby szybko i stabilnie łączyć urządzenia w zasięgu 10 m. Bezbolesne uszy: maksymalizacja kompaktowości bezprzewodowego zestawu słuchawkowego w oparciu o ergonomię.
MarkaWooge #ad
ProducentWooge #ad
Waga0.33
Numer częściG7
ModelG7

5. Plantronics

#ad

Plantronics Explorer 80 Mono zestaw słuchawkowy/słuchawki, technologia QuickPair, kolor czarny

#ad
Plantronics #ad - Connect explorer 80 można połączyć jednocześnie z dwoma urządzeniami audio Bluetooth, aby sterować muzyką i dźwiękiem za pomocą przycisków na słuchawce, a nie za pomocą smartfona, jeśli nie jesteś w rozmowy. Konfiguracja i użytkowanie są bardzo proste. Nie martw się o to, że coś przegapisz podczas rozmowy – dzięki Explorer 80 jesteś po bezpiecznej stronie. Wystarczy włączyć swój nowy Explorer 80, a Twój smartfon natychmiast znajdzie się do pary.
MarkaPlantronics #ad
ProducentPlantronics #ad
Wysokość2.17
Długość0.39
Waga0.11
Szerokość0.59
Numer części205020-05
Model205020-05
Gwarancja2 years

6. New bee

#ad

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do jazdy samochodem, New bee Zestaw słuchawkowy Bluetooth z mikrofonem CVC8.0, biura, biznesu

#ad
New bee #ad - Zestaw słuchawkowy bluetooth z mikrofonem CVC8. 0 bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do jazdy samochodem, biura, biznesu.
MarkaNew bee #ad
ProducentNew bee #ad
Numer częściNew BeeM5100000000101010101
ModelNew BeeM5100000000101010101
Gwarancja1

7. New bee

#ad

Zestaw głośnomówiący Bluetooth z 25 godzinami rozmów, bezprzewodowy zestaw głośnomówiący z podwójnym mikrofonem V5.0, New bee Zestaw słuchawkowy Bluetooth, mikrofonem wyciszającym połączenie z dwoma

#ad
New bee #ad - Wygodna konstrukcja: lekkie słuchawki douszne bluetooth 10 g nie obciążają uszu i zapewniają długotrwały komfort noszenia, dobre dla kierowców lub biznesmenów; regulowane o 360° słuchawki douszne idealnie pasują do lewego lub prawego ucha. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy potrzebuje niewiele czasu na ładowanie, nie musisz już chodzić z telefonem komórkowym.

Długi czas pracy baterii: tylko 2-3 godziny ładowania, 20 godzin rozmów przy 65% głośności, 24 godziny odtwarzania muzyki, ale może wytrzymać wszystkie dni. Odległość połączenia bluetooth może osiągnąć 15 m, 180 dni w trybie czuwania. Szeroka kompatybilność: kompatybilny ze wszystkimi telefonami ios i android na rynku, LG G2, PC, sony i innych telefonów z systemem Android, do iPada, LG, samsung, Samsung S7 S6, iPod touch, HTC, laptopach itd.

Motorola, pc, lg, zapewnia stabilne i wydajne połączenia.24-godzinna obsługa klienta i profesjonalny zespół technologiczny są do dyspozycji. Spełnia potrzeby codziennego użytku. Pozostaw za sobą hałas: new bee b45 są wyposażone w podwójne mikrofony, dzięki czemu ludzie mogą skupić się na tym, podczas jazdy i w restauracji, które skutecznie eliminują hałas w biurze, co mówisz.3 lata gwarancji. Zaprojektowany z myślą o telefonach iPhone, SONY, LG, laptopów itp.
MarkaNew bee #ad
ProducentNew Bee #ad
Waga0.02
Numer częściLYEJB45
ModelLYEJB45

8. Pollway

#ad

Biura,, czas odtwarzania 70 godzin z etui do ładowania, zestaw głośnomówiący Bluetooth z funkcją wyciszenia LED CVC8.0, Pollway Zestaw słuchawkowy Bluetooth, słuchawki douszne do jazdy samochodem

#ad
Pollway #ad - Ramię słuchawek z miękkiej gumy można obracać w poziomie o 180° i o 360° w pionie, pasuje do lewego lub prawego ucha. 3-punktowa konstrukcja podpierająca zapobiega wypadaniu słuchawek z uszu. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi 50 mah ładowanie zestawu głośnomówiącego Bluetooth trwa zaledwie 1, 5 godziny, aby słuchać muzyki przez 12 godzin nieprzerwanej muzyki i mówić przez 10 godzin.

Ergonomiczny i wygodny w noszeniunasz zestaw słuchawkowy waży tylko 13 g. Ponadto oferujemy 2-letnią gwarancję. Wiatło led ładowarki pokazuje procent mocy. Ponadto w celu ochrony prywatności ustawiony jest przycisk wyciszenia: podczas rozmowy naciśnij przycisk "wyciszenie", co jest bardzo przyjemne. Odpowiedzi na Twoje pytania w ciągu 12 godzin. W zestawie 5 rozmiarów miękkich zatyczek do uszu, możesz wybrać odpowiedni rozmiar kanału słuchowego i cieszyć się przyjemnym noszeniem przez długi czas.

Redukcja szumów i funkcja wyciszeniazestaw słuchawkowy bluetooth z mikrofonem wykorzystuje mikrofon z redukcją szumów CVC8. 0, rozmówca nie usłyszy własnego głosu, który może wyeliminować szumy tła podczas rozmowy i nadaje się do użytku w głośnym otoczeniu. Stabilne połączenie i szeroka kompatybilnośćwyposażony w zaawansowany chip bluetooth v5. 1, zestaw słuchawkowy pollway z bluetooth umożliwia szybsze parowanie i stabilne połączenie z urządzeniami w odległości 10 metrów bez przeszkód.
MarkaPollway #ad
ProducentPollway #ad
Wysokość0.94
Długość4.33
Waga0.03
Szerokość2.28
Numer częściG5
ModelG5
Gwarancja2 lata gwarancji

9. Plantronics

#ad

Plantronics Voyager EDGE zestaw słuchawkowy Bluetooth

#ad
Plantronics #ad - 1 x plantronics Voyager Legend czarny. Powiadomienia dzwoniącego i odbieranie rozmów głosowych. Urządzenie wolne od rąk. Z etui do ładowania i przechowywania, czas pracy baterii do 7 godzin. Wysokiej jakości zestaw słuchawkowy z 3 mikrofonami i aktywnym cyfrowym przetwarzaniem sygnału DSP. 18 g, czarny. Technologia Smart Sensor i MultiPoint. Plantronics voyager legend + charring Case mikrofon wyciszony. Redukcja szumów.
MarkaPlantronics #ad
ProducentPlantronics #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.04
Szerokość0.39
Numer części89880-05
Model89880-05
Gwarancja24 Miesięcy

10. Plantronics

#ad

Zoom, Poly – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Voyager 4320 UC ze stacją ładującą Plantronics – słuchawki z ramieniem mikrofonowym – adapter USB-A Bluetooth – kompatybilny z zespołami certyfikowany

#ad
Plantronics #ad - Ciesz się swobodą ruchów dzięki zasięgowi Bluetooth do 50 m z dołączonym adapterem USB BT700 Wariant noszenia: zestaw słuchawkowy stereo z pasywną izolacją akustyczną, dzięki czemu możesz pozostać skoncentrowany. Czność i mobilność: podłącz zestaw słuchawkowy do komputera za pomocą adaptera bluetooth bt700 lub do telefonu komórkowego przez Bluetooth 5.

2. Jakość dźwięku: rozmówcy słyszą cię, a nie otoczenie – dzięki zaawansowanej redukcji szumów w podwójnym mikrofonie i technologii Acoustic Fence w elastycznym ramieniu mikrofonowym dźwięki z tła są eliminowane. Idealne rozwiązanie dla osób w hybrydowych sytuacjach pracy, które potrzebują ekonomicznego rozwiązania zarówno w domu, jak i w biurze.

Wszechstronność: można go używać jako bezprzewodowego zestawu słuchawkowego z dołączonym adapterem Bluetooth lub jako przewodowy zestaw słuchawkowy z kablem USB. Integracja: skorzystaj z całkowicie natywnego doświadczenia zespołu i otwórz Microsoft Teams bezpośrednio za pomocą specjalnego przycisku zespołu na zestawie słuchawkowym. Dzięki wygodnemu i regulowanemu, wyściełanemu pałąkowi możesz nosić zestaw słuchawkowy przez cały dzień.
MarkaPlantronics #ad
ProducentPlantronics #ad
Wysokość4.53
Długość8.27
Waga0.95
Szerokość7.4
Numer części218476-02
Model218476-02