Top 10 mini Geschirrspüler Ohne Wasseranschluss – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. eklipt

#ad

Wolnostojąca, zintegrowany zbiornik na wodę 5 l, przenośna zmywarka do naczyń, zmywarka do naczyń z przyłączem wody lub bez, z 5 programami + 1 biała, Touch Control, eklipt Mini zmywarka do naczyń

#ad
eklipt #ad - 5 trybów praniaotrzymasz pełnowymiarowe czyszczenie zmywarki w jednym kompaktowym urządzeniu, intensywne pranie przez 89 minut, które oferuje pięć programów prania: normalne pranie przez 69 minut, ekologiczne pranie przez 59 minut, szybkie pranie przez 29 minut, mycie owoców przez 19 minut. Zaopatrzenie w wodę 2 w 1zmywarka może być używana z przyłączem wody lub bez niej.

Górne i dolne ramię równoważą konwekcję, a strumień natryskowy obraca się na przemian w tym samym czasie, tworząc splecioną grupę sieci wodnej, która otacza pranie we wszystkich kierunkach i usuwa ciężkie plamy oleju. Podczas dodawania wody wysokość stołu nie jest ograniczona. Zmywarka stołowa to miły asystent dla rodziny, 1 x kosz na sztućce, 1 x wąż doprowadzający, aby dzielić się wygodnym życiem. Bezproblemowe szorowanie 360° - obrotowe ramię natryskowe wolnostojącej przenośnej zmywarki pokrywa cały róg i całkowicie rozpuszcza plamy tłuszczu. Wszystkie akcesoria w zestawie 1 x kosz na naczynia, 1 x wąż odpływowy, 1 x kosz do odkładania, 1 x kosz na owoce, można ją kupić jako prezent dla rodziny i przyjaciół, 1 x dzbanek i 1 x mankiet węża.

Mały rozmiar, 8 łyżek, mieszkania, 4 filiżanki, akademików, ale mieści 4 pełne nakrycia i dzięki temu bez problemu zaspokoi codzienne potrzeby rodziny z 3-4 osobami; dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wystarczająco dużo miejsca na 4 miski, mieszkania, duża pojemnośćTa stołowa zmywarka ma wymiary tylko 42 x 42 x 45 cm, 4 talerze obiadowe, 8 widelców i 8 noży; idealna dla małych domy, 5 małych talerzy, łodzi i samochodów kempingowych. Jeśli używasz go w przyczepie kempingowej, czy w podróży lub w kuchni w domu, podłącz wąż doprowadzający wodę, możesz użyć zbiornika na wodę, aby doprowadzić wodę.
Markaeklipt #ad
Producenteklipt #ad
Wysokość18.03
Długość16.73
Waga26.46
Szerokość16.85
Numer części/

2. Hermitlux

#ad

Możliwość wykorzystania na kempingu, Hermitlux Zmywarka do naczyń, 175 kWh/rok, mini zmywarka do naczyń, miejsce na 4 nakrycia stołu, biała, możliwość użycia z przyłączem wody lub bez, szerokość 43 cm

#ad
Hermitlux #ad - Wbudowany 5-litrowy zbiornik na wodę umożliwia natychmiastowe użycie w trybie zbiornika na wodę przy pełnym napełnieniu. Po testach typowa jest niewielka ilość wody resztkowej. Dopasowany lejekw trybie zbiornika użyj lejka, można go łatwo napełnić bez konieczności ustawiania dopływu wody, aby dodać wodę do precyzyjnej kontroli przepływu wody i zapobiec przepełnieniu.

Nawet jeśli zostanie umieszczony pod ladą, niezależnie od braku miejsca. Jego skromna powierzchnia sprawia, że idealnie nadaje się do małych domów, 5 x 42, akademików, łodzi i samochodów kempingowych. X gł. Za pomocą 2 ramion natryskowych pod wysokim ciśnieniem wody naczynia są dokładnie czyszczone bez smug. Może pomieścić naczynia do 25 cm ułożone w stos pod dowolnym kątem. Skontaktuj się z nami w każdej chwili, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Nie musisz już codziennie myć naczyń ręcznie.

Ze względu na zmianę pomiędzy starymi i nowymi partiami może się zdarzyć, że otrzymasz zmywarkę bez dopasowanego lejka. Serwis po sprzedażywszystkie zmywarki są dostarczane z instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim i dokładnie przetestowane. Wysoka temperaturanadaje się do oleistych naczyń i produktów dla dzieci, wysoka temperatura 75℃ i gorący wiatr PTC, co zapewnia błyszczącą i czystą powierzchnię. 4 pojemnościmini zmywarka ma 4 pojemności i mierzy 42, 8 x 45, mieszkań, 8 cm szer.
MarkaHermitlux #ad
ProducentHermitlux #ad
Wysokość18.03
Długość16.73
Waga26.46
Szerokość16.85
Numer częściHMX-DW04
ModelHMX-DW04

3. Siemens

#ad

Siemens SN65ZX49CE iQ500 w pełni zintegrowana zmywarka / C / 75 kWh / 14 MGD / suszenie zeolitowe / Smart Home kompatybilna z Home Connect / glassZone w górnym koszu, stal nierdzewna

#ad
Siemens #ad - Dzięki temu można wygodnie przechowywać nieporęczne naczynia i naczynia, takie jak garnki, patelnie i woki. Kosze flex: gotowe na twoje naczynia: kosze flex zapewniają maksymalną elastyczność i łatwość obsługi podczas ładowania i rozładowywania zmywarki do zabudowy.

Timelight: zawsze najważniejsze w zasięgu wzroku: Twoja zmywarka wyświetla na podłodze kuchennej wyświetlacz optyczny, który informuje o pozostałym czasie pracy i statusie programu. Variospeed plus: do trzech razy szybciej, równie dokładnie czyste i suche: dzięki VarioSpeed Plus można skrócić czas trwania programu zmywania w zmywarce do naczyń.

Rackmatic: górny kosz zintegrowanej zmywarki można regulować w trzech stopniach. Home connect: uruchom zmywarkę wygodnie w podróży i miej ją w zasięgu wzroku dzięki zdalnemu monitorowaniu – te i inne inteligentne funkcje zapewniają aplikacja Home Connect.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość6.69
Długość16.93
Waga106.92
Szerokość16.93
Numer częściSN65ZX49CE
ModelSN65ZX49CE
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

4. eklipt

#ad

Możliwość używania z przyłączem wody lub bez, sterowanie dotykowe,, wolnostojąca zmywarka do naczyń, Mini zmywarka do naczyń, wbudowany zbiornik na wodę 5 l, przenośna zmywarka z programami 5 + 1

#ad
eklipt #ad - Ten produkt to najlepszy wybór na prezent bożonarodzeniowy. Er, 8 łyżek, łodzie i samochody kempingowe. 5 trybów praniaotrzymasz pełnowymiarowe czyszczenie zmywarki w jednym kompaktowym urządzeniu, intensywne pranie przez 89 minut, ekologiczne pranie przez 59 minut, które oferuje pięć programów prania: normalne pranie przez 69 minut, szybkie pranie przez 29 minut, mycie owoców przez 19 minut.

Zmywarka do naczyń 3 w 1nakładka stołowa jest wyposażona w zmywarkę, aby twoje naczynia były czyste, suszarkę do naczyń i przechowywanie w jednym urządzeniu, aby zapewnić 60 minut suszenia na gorącym powietrzu i 73 godzin automatycznej wentylacji, że pielęgnacja naczyń i szklanek jest dziecinnie prosta; zaprojektowaliśmy również dodatkowy tryb suszenia, co sprawia, bezzapachowe i suche przez dłuższy czas. Górne i dolne ramię równoważą konwekcję, a strumień natryskowy obraca się na przemian w tym samym czasie, tworząc splecioną grupę sieci wodnej, która otacza pranie we wszystkich kierunkach i usuwa ciężkie plamy oleju. Wszystkie akcesoria w zestawie 1 x kosz na naczynia, 1 x wąż odpływowy, 1 x kosz do odkładania, 1 x kosz na sztućce, 1 x wąż doprowadzający, 1 x kosz na owoce, 1 x dzbanek i 1 x mankiet węża.

Mały rozmiar, mnie, apartamenty, 5 małych talerzy, 4 talerze obiadowe, mieszkań, ale mieści 4 pełne nakrycia i dzięki temu bez problemu zaspokoi codzienne potrzeby rodziny z 3-4 osobami; dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wystarczająco dużo miejsca na 4 miski, duża pojemnośćta przenośna zmywarka ma wymiary tylko 42 x 42 x 45 cm, 4 filiżanki, 8 widelców i 8 noży; idealna do małych domów.5 trybów prania może skutecznie reagować na różne potrzeby umywalki w przypadku różnych zabrudzonych naczyń. Bezszwowe szorowanie 360°obrotowe ramię spryskiwacza mini zmywarki pokrywa cały róg i całkowicie rozpuszcza plamy tłuszczu.
Markaeklipt #ad
Producenteklipt #ad
Wysokość18.03
Długość16.73
Waga30.2
Szerokość16.85
Numer częściAS001

5. Heinrich´s

#ad

Może być używana z lub bez przyłącza wody, zmywarka do naczyń ze zbiornikiem na wodę 5 l, na kemping/do przyczepy kempingowej, 6 programów, mała + wolnostojąca do biura, HEINRICHS przenośna mini zmywarka

#ad
Heinrich´s #ad - Dzięki pokrywie czyszczącej 360° umyjesz naczynia dokładnie i czysto. Mini zmywarka do naczyń marki heinrich´s – stołowa zmywarka do naczyń jest prawie bezgłośna tylko 60 dB i jest kompaktowa i zajmuje niewiele miejsca. W związku z tym więcej dla budżetu domowego! 6️ programy i funkcje: zbiornik na wodę o pojemności 5 l lub bezpośrednie przyłącze kranu.

Masz do wyboru 6 programów: standardowy 69 min, szybki 29 min, ECO 59 min, bezzarazkowe naczynia dla dzieci 89 min, tryb owoców i warzyw bez dodatku płynu do mycia naczyń. Kompaktowa konstrukcja – z oświetleniem led i komorą solną, które idealnie nadają się do Twojego celu i ułatwiają czyszczenie. Dzięki temu masz radość podczas obdarowywania. Pomysł na prezent i serwis – nasza firma z niemiecką siedzibą oferuje 2 lata gwarancji, 24 godziny na opinie obsługi klienta i kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku od 8 do 17.

Do każdego wybranego procesu można dodatkowo dodać funkcję suszenia 60 min. Mini zmywarka znajdzie swoje miejsce wszędzie, dzięki czemu nie trzeba już uciążliwego i czasochłonnego płukania i zmywania. Oszczędny luksus – roczne zużycie wynosi tylko 38 kwh klasa energetyczna f – ta zmywarka o mocy 900 W zmniejsza zużycie wody o 70%; ponieważ zużywa tylko 5 l wody na jedno płukanie. Ta zmywarka stołowa może być jednym i drugim.
MarkaHeinrich´s #ad
ProducentHeinrich´s #ad
Wysokość6.5
Długość1.1
Waga33.07
Szerokość9.7
Numer częściHTG 8841
ModelHTG 8441

6. Karlxtom

#ad

Zmywarka z 2 trybami zasilania wodą, idealna dla małych rodzin i par, automatyczne suszenie, 6 programów, Karlxtom TDQR03A mini zmywarka do naczyń, wolnostojąca zmywarka do naczyń

#ad
Karlxtom #ad - Ponadto w porównaniu do ręcznego mycia naczyń zmywarka wykorzystuje tylko 4, 9 l wody, 439 kWh prądu na cykl, co zmniejsza zużycie wody o 80%. Wsparcie: czas reakcji obsługi klienta wynosi 24 godziny support@karlxtom. Com. Suszenie i przechowywanie: zmywarka karlxtom 3 w 1 jest wyposażona w zmywarkę, aby utrzymać naczynia w czystości, który zapewnia 60 minut suszenia gorącym powietrzem i 72 godziny automatycznej wentylacji, suszarkę i przechowywanie w jednym urządzeniu, co ułatwia prace domowe.

Zmywarka stołowa karlxtom z górnym i dolnym obrotowym ramieniem natryskowym zapewnia całkowitą pokrywę, zakres temperatury prania: 50℃-75℃ 122℉-167℉, 135-0, aby dokładnie rozpuścić plamy tłuszczu i przekształcić zabrudzone, tłuste lub nieuporządkowane naczynia w czyste, gotowe do użycia ustawienia miejsca. X szer. Dzięki ręcznemu napełnianiu wodą do wbudowanego 5-litrowego zbiornika na wodę można ustawić zmywarkę w dowolnym dogodnym miejscu, bez konieczności podłączania jej do wody z kranu.

Przezroczyste, dwuwarstwowe szklane drzwi w połączeniu z wbudowaną lampą LED umożliwiają obserwację czyszczenia naczyń z plam z żywności w czasie rzeczywistym. Ródło wody: ta przenośna zmywarka obsługuje tryb zbiornika na wodę i tryb kranu. Z przyjemnością zaoferujemy ci satysfakcjonujące rozwiązanie, gdy nasze produkty z jakiegokolwiek powodu nie spełniają Twoich oczekiwań, abyś mógł teraz kupować z zaufaniem. X wys. E idealnie nadaje się do małych mieszkań, widelców i noży.
MarkaKarlxtom #ad
ProducentKarlxtom #ad
Wysokość18.05
Długość16.86
Waga26.46
Szerokość16.75
Numer części‎ TDQR03
Model‎‎TDQR03A
Gwarancja2 lata.

7. Midea

#ad

Midea ST 3.6F wi zmywarka do naczyń, dodatkowa funkcja suszenia, mini zmywarka, idealna do małych mieszkań, biała, wybór czasu uruchomienia, sterowanie IOT, 6 programów prania

#ad
Midea #ad - Wewnętrzny zmiękczacz wodytwardość wody różni się w zależności od miejsca. 6 cykli praniadzięki wielu możliwościom programowania – intensywny, szybki, ekologiczny, 90 min, higieniczny i szklany – masz różne warianty do czyszczenia naczyń. Przestronne wnętrze zapewnia wystarczającą pojemność dla maksymalnie 6 nakryć.

Proszę zwrócić uwagę na następującą wskazówkę: wszystkie zmywarki stołowe są testowane fabrycznie, aby zapewnić prawidłowe działanie. W celu uniknięcia tworzenia się kamienia model jest wyposażony w specjalny zmiękczacz wody, który jest zasilany solą. Inteligentne sterowanie i 1-24-godzinne opóźnieniedzięki inteligentnemu sterowaniu zmywarka stołowa może być przewidywalna nawigacja zarówno w domu, jak i w podróży. Proces płukania i zintegrowane opóźnienie startu można zaprogramować w różnych trybach, z wyprzedzeniem do 24 godzin. Jeśli zmywarka do naczyń jest zasilana wodą o dużej ilości kamienia, mogą pojawić się pozostałości w urządzeniu lub na naczyniach.

Nieskomplikowana instalacja gwarantuje szybką i oszczędzającą miejsce obsługę podczas ustawiania i użytkowania urządzenia. Zintegrowana funkcja dokumentacji zapewnia wyraźne fakty i liczby dotyczące zużycia, takich jak np. Funkcja iot - dzięki inteligentnej funkcji iot zmywarka stołowa w połączeniu z praktyczną aplikacją MSmartHome może sprawić, że codzienne życie w domu będzie wygodniejsze. Kompaktowy rozmiar i łatwa instalacjakompaktowa zmywarka stołowa ma wszechstronne zastosowanie w kuchni dzięki swoim rozmiarom i eleganckiemu i prostemu wzornictwu.
MarkaMidea #ad
ProducentMidea #ad
Wysokość17.24
Długość19.69
Waga50.71
Szerokość21.85
Numer częściST 3.6F wi
ModelST 3.6F wi
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Beko

#ad

Miejsce na 14 nakryć wymiarowych, Beko BDFN26420W b300 zmywarka wolnostojąca, 6 programów, WaterSafe+, HigienIntense, możliwość zabudowy, biała, silnik inwertorowy ProSmart TrayWash

#ad
Beko #ad - Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika inwertera ProSmart zmywarka ma niskie zużycie energii, niższy poziom hałasu oraz dłuższą żywotność. Ponieważ dzięki wysokiej temperaturze płukania powyżej 60 °C w końcowym cyklu dodatkowego płukania w min.

Funkcja hygieneintense zapewnia dodatkową czystość i zdrowie. 6 programów: eco 50°c, intensywny 70°c, quick&clean 70°c, delikatny 40°c, auto 40-65°c, Mini 35°C – zmywarka do naczyń zapewnia odpowiedni program do każdej potrzeby.660 cm: wolnostojąca zmywarka beko ma 60 cm szerokości i zapewnia miejsce na 14 nakryć wymiarowych.

Certyfikat renomowanego uniwersytetu Rhein-Waal. Dzięki funkcji traywash również blachy do pieczenia znajdą wygodne miejsce w zmywarce Beko do naczyń. 70°c usuwa do 99, 999% wszystkich bakterii i wirusów. Przy wysokim ciśnieniu można jednocześnie czyścić do trzech blach lub rusztów pieca. Zmywarka do naczyń nadaje się również do zabudowy.
MarkaBeko #ad
ProducentBeko #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga104.06
Szerokość23.54
Numer częściBDFN26420W
ModelBDFN26420W
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Candy

#ad

Wskaźnik soli i nabłyszczacza, cyfrowa, 6 zestawów naczyń, 51 dBA, 6 cykli, ochrona przed przelaniem, klasa F,, Candy CDCP 6, mała zmywarka do naczyń, składana kratka, ogranicznik w dolnym koszu

#ad
Candy #ad - Niski poziom hałasu przy minimalnym zużyciu: tylko 51 dBA przy maksymalnym naładowaniu. Komfort i bezpieczeństwo: z wyborem startu, zabezpieczeniem przed przelaniem, wskaźnikiem soli i płynu nabłyszczającego, bocznymi kratkami i stoperem w dolnym koszu.

Z różnymi cyklami prania przy zużyciu 7 l przy pełnym naładowaniu. Zaprojektowany z myślą o wszystkich rodzajach naczyń: pojemność na 6 zestawów naczyń, 6 programów z 6 różnymi poziomami temperatury. X szer. Kompaktowa zmywarka optymalnie nadaje się do najmniejszych pomieszczeń lub okazjonalnego użytku, np. Wymiary wys. X głęb. 43, 8 x 55 x 50 cm. W mieszkaniach, schroniskach młodzieżowych lub w drugim mieszkaniu.
MarkaCandy #ad
ProducentCANDY #ad
Wysokość17.24
Długość19.69
Waga45.42
Szerokość21.65
Numer częściCDCP 6
Model32002245
Gwarancja24 Miesięcy

10. Candy

#ad

51 dBA, ogranicznik w dolnym koszu, Candy CDCP 6S, mała zmywarka do naczyń, 6 zestawów naczyń, klasa F,, wskaźnik soli i nabłyszczacza, ochrona przed przelaniem, składana kratka, 6 cykli, cyfrowa

#ad
Candy #ad - 6 programów: intensywny 70° 140 min. Szkło 45° 75 min. Normalna 60° 120 min. Economy 50° 195 min. Codziennie 65° 90 min. Dobra wydajność: zmywarka do postawienia na blacie roboczym z możliwością ustawienia startu, wskaźnik soli i płynu nabłyszczającego, zabezpieczenie przed przelaniem, boczne kratki i stoper w dolnym koszu.

X szer. Zmniejsza zużycie wody i prądu, nie martwiąc się o hałas. I szybki 40° 30 min. Pojemność na 6 zestawów naczyń z 6 różnymi poziomami temperatury. W mieszkaniach, schroniskach młodzieżowych lub w drugim mieszkaniu. X głęb. 43, 8 x 55 x 50 cm. Wymiary wys. Kompaktowa zmywarka optymalnie nadaje się do najmniejszych pomieszczeń lub okazjonalnego użytku, np.
MarkaCandy #ad
ProducentCandy #ad
Wysokość17.24
Długość19.69
Waga45.42
Szerokość21.65
Numer części32002229
Model32002229
Gwarancja24 Miesięcy