Top 10 Micro SD Lesegerät – Zewnętrzne czytniki kart pamięci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Beikell

#ad

Kompatybilny z systemem Android/Windows/Mac OS itd., Beikell Dual Plug USB 3.0/USB C, Czytnik kart SD, do SD/MMC/Micro SD/TF/SDXC/SDHC/Micro SDHC/Micro SDXC, adapter OTG

#ad
Beikell #ad - Plug and play, chrome os, Mac OS, obsługuje wymianę podczas pracy. Szeroka kompatybilność: kompatybilny z laptopami, ipad air 4, galaxy s22/ s21/ s20/ s10/s9/ note 10, ipad pro 2021/2020/2018, macbook air, takie jak pc, surface bobook, ps4, ps5, redmi note 10 pro/note 9/note 8.

Samochód, iphone 15/15 pro/15 plus/15 pro max, surface pro, huawei p50 / p40 / p30 / p20 i urządzenia USB-A, smartfonami ze złączem USB-C takimi jak MacBook Pro, Surface Pro, tabletami, Xbox One itd. Konstrukcja przyjazna dla użytkownika: bezpieczna i trwała obudowa aluminiowa wysokiej jakości. Etui ochronne skutecznie zapobiega przedostawaniu się ścierania i kurzu do portu USB. Obsługuje prędkość transferu danych do 5 Gb/s i jest wstecznie kompatybilny z USB 2. 0 i usb 1. 1. Jednoczesny dostęp do dwóch kart: obsługa jednoczesnego odczytu dwóch kart, unikaj wielokrotnego wkładania i odłączania, przyspiesza przesyłanie plików i sprawniejszy dostęp do danych.

Dzięki lampce kontrolnej stan połączenia urządzenia jest widoczny na pierwszy rzut oka. Szybka transmisja: czytniki kart usb c i usb 3. 0 są używane do odczytu danych z kart pamięci i przesyłania ich do komputerów, tabletów lub smartfonów z obsługą OTG. Przesyłanie dużych ilości zdjęć i plików w ciągu kilku sekund i skraca czas oczekiwania.
MarkaBeikell #ad
ProducentBeikell #ad
Numer częściB6310
ModelB6310
Gwarancja6 miesięcy

2. Apple

#ad

Apple Czytnik kart Lightning na SD

#ad
Apple #ad - Włóż kartę sd do czytnika kart, która posortuje Twoje zdjęcia w momentach, a twój ipad lub iphone automatycznie otworzy aplikację do zdjęć, kolekcjach i latach. A jeśli korzystasz z icloud photomediathek, wszystkie twoje zdjęcia i filmy w pełnej rozdzielczości są bezpiecznie zapisywane w iCloud i pojawią się automatycznie w aplikacji Zdjęcia na wszystkich Twoich urządzeniach. Dzięki udostępnianiu zdjęć icloud możesz udostępniać swoje zdjęcia i filmy dokładnie tym, którym chcesz je pokazać.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość6.1
Długość2.6
Waga0
Szerokość0.67
Numer częściMJYT2ZM/A
ModelMJYT2ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

3. Anker

#ad

SD, Anker Czytnik kart pamięci USB-C 2 w 1 do kart SDXC, micro-SD, micro-SDXC, micro-SDHC i UHS-I, MMC, RS-MMC, SDHC

#ad
Anker #ad - Co otrzymasz: czytnik kart pamięci usb-c 2 w 1, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Jeden dla wszystkich: standardowe gniazdo USB i gniazdo mikro SD gwarantują dziecinnie łatwą synchronizację, wymianę i przesyłanie danych.

Doskonale sprawdza się również z etui na telefony! uniwersalna kompatybilność: współpracuje bez wysiłku ze wszystkimi urządzeniami USB-C takimi jak Macbook 2018 i Galaxy S10 Bardzo kompaktowy: mały dodatek do portu USB komputera lub telefonu komórkowego. Wszędzie i w każdej chwili: można go używać zawsze z telefonem komórkowym, również w podróży.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.39
Długość1.97
Waga0.02
Szerokość0.67
Numer częściAK-848061044065
ModelAK-A83700A2

4. Sony

#ad

Sony MRW-S1 High Speed UHS-II SD czytnik kart pamięci

#ad
Sony #ad - Mrw-s1 idealnie nadaje się do zdjęć o wysokiej rozdzielczości i tworzenia kopii zapasowych wideo 4K kart SD UHS-II i oszczędza czas transmisji, dzięki czemu można szybko wrócić do pracy. Konstrukcja kieszonkowa 57 x 31 x 11 mm, waga 20 g pozwala zabrać ten czytnik kart wszędzie ze sobą. Interfejs uhs-ii / usb 3. 1 gen 1. Obsługuje interfejs superspeed usb 3. 1 gen 1, aby wydobyć to, co najlepsze z kart o wysokiej wydajności z serii SF-G.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość2.36
Długość1.1
Waga0
Szerokość0.47
Numer częściMRWS1
ModelMRWS1
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

5. UGREEN

#ad

IPad Pro, Surface Pro, MacBook Pro, adapter aluminium, Surface Pro / Surface Book, UGREEN Czytnik kart USB C 312 MB/S SD 4.0, kompatybilny z iPhone 15 Pro Max, Micro SD, czytnik kart USB C, Galaxy S23

#ad
UGREEN #ad - Materiał chłodzący z aluminiowej obudowy: ugreen usb c sd card reader przyjmuje lekką i odporną na zużycie aluminiową obudowę, że karta pamięci SD może utrzymać niską temperaturę podczas pracy z dużą prędkością w porównaniu z obudową z tworzywa sztucznego, która może zapewnić, aby uniknąć nadmiernego nagrzewania i uszkodzenia karty pamięci, które wpływają na efekt transmisji danych.

Obsługa odczytu uhs-ii typ karty pamięci: czytnik kart ugreen usb c obsługuje odczyt karty pamięci uhs-ii typu sd, jeśli używasz karty pamięci wspierającej UHS-II, prędkość magistrali może osiągnąć 312 mB / s, aby nagrywać filmy 4K i wyższe i szybkie nagrania seryjne, co jest ponad trzy razy więcej niż UHS-I, możesz cieszyć się szybszą Szybkość transmisji danych dla lepsze wrażenia podczas nagrywania.

Włóż kartę pamięci do gniazda karty tego czytnika kart pamięci. Atwa obsługa: 1. Podłącz wtyczkę usb-C do złącza urządzenia. Kabel jest elastyczny, nie musisz się martwić, ale nie sztywny, co jest łatwe do sterowania i obsługi. Dane pomiarowe ugreeN służą jedynie jako punkt odniesienia. Kompatybilny z popularnymi kartami pamięci: SD 3. 0/4. 0, sdxc, micro SDXC.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość0.39
Długość2.32
Szerokość1.34
Numer części15251
Model15251
Gwarancja24-miesięczna gwarancja UGREEN

6. Lexar

#ad

Lexar Czytnik kart micro SD, czytnik kart USB 3.2 Gen 1, karta pamięci microSDHC/SDXC LRW330U-BNBEG, czytnik kart pamięci USB 3.0 do kart UHS-I Micro SD, do 170 MB/s odczyt i zapis

#ad
Lexar #ad - Usb 3. 2 gen 1 high-speed. Czytnik kart lexar zapewnia do 10 razy szybszy niż usb 2. 0, szybkie przesyłanie danych UHS-I do 170 MB/s. Nie wymaga oprogramowania. Czytnik kart lexar objęty jest dwuletnią gwarancją.

Zaprojektowany z gniazdem micro sd push-to-play, aby włożyć kartę pamięci i nacisnąć, wystarczy wcisnąć do środka, aby uzyskać dodatkowy komfort. Kompatybilny z USB 3. 0 i wstecznie kompatybilny z USB 2. 0/1. 1. Dzięki eleganckiemu, ten czytnik jest kompaktowy i przenośny, stylowemu i minimalistycznemu wzornictwu, które odzwierciedla resztę czytników Lexar, co zapewnia łatwe użytkowanie również w podróży. Plug and play.

Wszystkie projekty produktów lexar są poddawane obszernym testom w Lexar Quality Labs, urządzeniach z ponad 1100 urządzeniami cyfrowymi, jakość, aby zapewnić wydajność, kompatybilność i niezawodność. Obsługa kart pamięci micro sd/micro sdhc/micro -sdxc do szybkiego i łatwego odczytu/zapisu, filmami i grami z telefonu komórkowego, aparatu cyfrowego, tabletu, aby przesyłać pliki ze zdjęciami, drona lub konsoli do gier.
MarkaLexar #ad
Producent‎Lexar Co.,LTD #ad
Wysokość0.37
Długość1.5
Szerokość0.92
Numer częściLRW330U-BNBEG
ModelLRW330U-BNBEG
Gwarancja24 Miesięcy

7. Beikell

#ad

Beikell Highspeed czytnik kart, obsługuje SD/Micro SD/TF/SDHC/SDXC/MMC – kompatybilny z Windows/Mac/OS itd., Czytnik kart USB 3.0

#ad
Beikell #ad - Plug & play, można go podłączyć bezpośrednio do portu USB tabletu lub komputera, nie wymaga sterowników. Format kieszonkowy z łańcuszkiem: dzięki długości zaledwie 60 mm i łańcuszkowi antyzgubionemu czytnik kart jest bardzo wygodny w noszeniu i użytkowaniu.

Jednocześnie niezawodny wbudowany chipset zapewnia bezpieczną i stabilną transmisję danych oraz zapobiega przepięciom i przeciążeniom. Obsługiwane formaty kart multimedialnych: możliwość odczytu i zapisu z nowych formatów kart pamięci, takich jak SD/Micro SD/MMC/SDHC/SDXC/CF/T-flash i inne typy kart pamięci. Duża kompatybilność: nadaje się do przesyłania danych obrazów o wysokiej rozdzielczości i nagrywania wideo z kart pamięci na komputer obsługuje Windows XP, Windows 8, Windows 10 itd.

Windows 8. 1, windows 7, a także wstecznie kompatybilny z USB 2. 0/1. 1. Zaprojektowany z myślą o szybkim odczycie i zapisie: czytnik kart beikell usb 3. 0 zapewnia szybką prędkość odczytu i transferu danych 5 Gb/s. Przezroczysta osłona ochronna: osłona skutecznie chroni złącze USB A przed rozpryskami i upadkiem oraz zapobiega zapychaniu się portu przez kurz.
MarkaBeikell #ad
ProducentBeikell #ad
Wysokość0.39
Długość2.36
Szerokość0.67
Numer częściVCR-740
ModelVCR-740

8. UGREEN

#ad

TF, RS-MMC, MMC, czytnik kart SD Micro SD, UGREEN Czytnik kart SD 3.0, Micro SDHC, adapter USB do SDXC, Micro SD, Micro SDXC, SDHC, czarny

#ad
UGREEN #ad - Wbudowane zabezpieczenie przed przepięciem, przeciążeniem i zwarciem zabezpieczają wysokiej jakości karty pamięci i urządzenia USB. Wszystkie karty są jednocześnie odczytywane: w przeciwieństwie do innych czytników kart SD czytnik kart SD może jednocześnie odczytać kilka kart.

Razem można rozpoznać: karty sd, sdhc, mac OS, SDXC, Micro SDHC i MiniSD. Lepsza kompatybilność: nie wymaga sterowników i obsługuje windows 11/10/8/7, micro sd, rs-mmc, mmc, linux. Ultra-szybka transmisja: czytnik kart zapewnia niezawodną prędkość transferu danych do 5 Gb/s i obsługuje pojemność do 2 TB. Wbudowana ochrona bezpieczeństwa: czytnik kart usb 3.

0 jest zasilany przez port USB i nie wymaga dodatkowego źródła energii. Kompatybilny wstecznie z USB 2. 0/1. 1. Duże ilości danych można szybko przesyłać do urządzenia w ciągu kilku sekund. Proste i praktyczne wzornictwo: czytnik kart sd jest wyposażony w kabel o długości 15 cm, który zapewnia większą swobodę ruchów, mała konstrukcja wtyczki nie zapobiega prawidłowemu działaniu innych złączy urządzenia.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość4.02
Długość1.26
Waga0.03
Szerokość4.09
Numer części20250
Model20250
Gwarancja24 Miesięcy Producent

9. UGREEN

#ad

Galaxy S23+/S23 Ultra, Surface Pro itp, iPad Pro/Air, MacBook Pro/Air, UGREEN Czytnik kart SD USB C SD Card Reader czytnik kart SD USB 3.0 Micro SD czytnik kart OTG aluminium do iPhone 15 Pro Max

#ad
UGREEN #ad - Mała i przenośna konstrukcja: dzięki niewielkiej wadze czytnik kart usb ugrEEN można nosić ze sobą i w razie potrzeby szybko pod ręką. Ultraszybki transfer danych: dzięki wydajnemu chipsetowi czytnik kart ugreen sd umożliwia transmisję danych o wysokiej wydajności do 5 Gb/s, szczególnie w połączeniu z kartą UHS-I prędkość może osiągnąć do 104 MB/s.

S pro/12 pro/redmi k50i, galaxy s23/s23+/s23 ultra, macbook air 2022, Surface Go 2/3, Surface Book 2/3, Dell XPS itd. Atwa obsługa: dzięki funkcji plug and play możesz pożegnać się z plątaniną kabli i nieporęcznym wielofunkcyjnym adapterem USB. Dołączona smycz na klucze umożliwia łatwe zawieszenie czytnika kart na breloczku lub portfelu do zabrania ze sobą. Kompleksowa kompatybilność: czytnik kart ugreen sd obsługuje wszystkie komputery ze standardowym portem usb i telefonem komórkowym z funkcją otg na porcie usb c, takie jak iPhone 15 Pro Max, surface pro 8/7, ipad Pro 2022/2021/2020/2018, MacBook Pro 2022, Xiaomi 122.

Konstrukcja mechanizmu wyrzutowego zapewnia stabilne połączenie karty pamięci z gniazdem na karty, dzięki czemu można uzyskać bezstratną transmisję danych. Bezpośrednio podłączany adapter karty SD można szybko rozpoznać przez Twoje urządzenie i odczytuje pliki bardzo szybko bez długiego oczekiwania. Usb a i usb c 2 w 1: czytnik kart pamięci ugreen usb można łatwo połączyć z komputerem i telefonem komórkowym za pomocą interfejsu USB A lub USB C, SDHC, Micro SD, Micro SDHC, SDXC, oba gniazda obsługują SD, Micro SDXC karty do 2 TB i umożliwia jednoczesny odczyt dwóch kart.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUGREEN GROUP LIMITED #ad
Wysokość0.46
Długość2.9
Waga0.08
Szerokość0.85
Numer części50706
Model50706

10. UGREEN

#ad

Jednoczesne przetwarzanie danych z kilku kart pamięci, czarny, maksymalna prędkość 5 Gbit/s, Ugreen USB 3.0 czytnik kart, czarny

#ad
UGREEN #ad - Wystarczająca długość kabla: dzięki kablowi o długości 50 cm czytnik kart USB 3. 0 nie wpływa negatywnie na korzystanie z sąsiedniego portu USB w komputerze lub laptopie i zapewnia również większą swobodę dla czytnika kart USB A. Zasilanie odbywa się bezpośrednio przez port USB.

Ponadto za pomocą tego czytnika kart pamięci komputer lub laptop może jednocześnie odczytywać i zapisywać 4 gniazda na karty, co zapewnia bardziej efektywne przesyłanie danych i oszczędność czasu oczekiwania. Kompatybilny wstecz z USB 2. 0 i usb 1. 1. Zdjęcia i nagrania wideo w wysokiej rozdzielczości można zapisać w ciągu kilku sekund na komputerze lub laptopie. Dioda led ze wskaźnikiem świetlnym: za pomocą tej lampy można wyraźnie wyświetlić status pracy czytnika kart USB A.

Wydajny czytnik kart usb 3. 0: wyposażony w chipset usb 3. 0, czytnik kart może osiągnąć prędkość do 5 gb/s, 10 razy szybciej niż tradycyjne USB 2. 0 Niebieskie światło wskazuje, że czytnik kart działa prawidłowo. Czytnik kart 4 w 1: czytnik kart 4 w 1 może odwiedzać wiele popularnych nośników flash, sdHC, micro sdhc, SDXC, MS, takich jak SD, compact flash, micro sdxc, Micro SD, MS PRO i UHS-I o pojemności do 2 TB.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość0.59
Długość2.68
Waga0.18
Szerokość2.17
Numer części30333
Model30333