Top 10 Lightweight Cordless Vacuum Cleaner – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Laresar

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz z kartą zapachową, animowany kolorowy wyświetlacz, 38 kPa/55 min/450 W, szczotka zapobiegająca splątaniu, Laresar Odkurzacz akumulatorowy, odkurzacz do twardych podłóg,

#ad
Laresar #ad - Ponadto oferuje trzy rozwiązania błędów, wskaźnik ładowania, alarm przy niskim poziomie naładowania baterii, aby szybciej rozwiązać nieoczekiwane problemy z odkurzaczem. Ochrona przed wilgociąwyposażona w kilka systemów filtracyjnych do oddzielania kurzu i powietrza, nowo zaprojektowana warstwa filtracyjna z folii zapachowej może usuwać zapachy z powietrza na wylocie powietrza, jednocześnie zasysając śmieci i nadając im zapach powietrza.

X 7. Nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów twardych podłóg, dywanów i podłóg marmurowych. Karta zapachowa nie zawiera alkoholu i dodatków i dlatego nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, w których przebywają niemowlęta, w którym można włożyć dołączoną kartę zapachową, osoby wrażliwe na zapachy i zwierzęta domowe. Idealnie nadaje się do czyszczenia kurzu, okruchów, żwirek i wielu innych. 6 jasnych diod led oświetla narożniki, dzięki czemu nie ma miejsca na kurz.

Ochrona przed wiatremlaresar oferuje swoim klientom 1 rok bezpłatnego zwrotu i 2 lata gwarancji. Wyświetla osiem stanów odkurzacza w czasie rzeczywistym w animowanym formacie. Wynika to z faktu, że jest on wyposażony w nowy i ulepszony silnik bezszczotkowy 450 W, sierści zwierząt, który nadaje odkurzaczowi więcej mocy. Należą do nich: trzy tryby ssania, alarm w przypadku awarii ładowania, alarm w przypadku zatkanych szczotek podłogowych i alarm w przypadku zatkanych kanałów powietrza.
MarkaLaresar #ad
ProducentLaresar #ad
Wysokość46.46
Długość10.24
Waga5.29
Szerokość9.84
Numer częściELITES6
ModelELITES6

2. BuTure

#ad

450 W, BuTure Odkurzacz akumulatorowy 38000 Pa, lekki bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, do twardych podłóg, dywanów, czas pracy do 55 min, cichy odkurzacz bezprzewodowy, sierści zwierząt

#ad
BuTure #ad - Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów. To sprawia, że czyszczenie jest jeszcze bardziej inteligentne i wygodne! Konstrukcja z podwójnym wałkiem szczotkowym – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w dwa wałki szczotkowe, które zapewniają dokładne czyszczenie. Silna siła ssania 38 kpa – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wbudowany bezszczotkowy silnik o dużej prędkości 450 w, łatwo i szybko wchłania kurz z podłóg i dywanów, sierści zwierząt i drobnego pyłu.

Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Wydajny system filtrowania – odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w wielowarstwowy, który nie tylko usuwa 99, 99% kurzu, ale również skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu z powrotem do powietrza w pomieszczeniu, pyłków i alergenów, precyzyjny system filtrowania, co może prowadzić do wtórnego zanieczyszczenia. Dostępne są 3 tryby: 38/25/17 kPa.

Idealna dla alergików i właścicieli zwierząt domowych. Miękka szczotka do twardych podłóg i nie zarysuje podłogi; twarda szczotka do dywanów, dokładnie oczyść sierść zwierząt ukrytych w dywanie. Akumulatorowy odkurzacz buture vc10 sprawia, który zapewnia dużą siłę ssania do 38 000 Pa, że podłogi pozostają nieskazitelne. Długi czas pracy do 55 minut – ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w wyjmowany i wymienny akumulator litowy o dużej pojemności, który umożliwia czyszczenie do 55 minut. Pełne naładowanie trwa zaledwie 3, 5 – 5 godzin – 30% szybciej niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość5
Długość5
Waga3.97
Szerokość5
Numer częściVC10
ModelVC10

3. HOMPANY

#ad

5-otworowa filtracja, do, 5-otworowa filtracja, pionowy, HOMPANY Odkurzacz akumulatorowy 500 W/40000 Pa, odkurzacz pionowy, do 55 min, odkurzacz pionowy, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym

#ad
HOMPANY #ad - Wyświetlanie pozostałej mocy w czasie rzeczywistym może pomóc lepiej uchwycić rytm czyszczenia i rozsądnie rozprowadzić pozostałą moc. 3 tryby ssania spełniają wymagania czyszczenia podłóg z twardego drewna, dywanów z krótkim włosiem, sierści zwierząt, schodów itd. Obsługa klienta 7 x 24 godz. Klienci hompany cieszą się 2-letnią obsługą klienta + 1 roczna usługa zwrotu i wymiany.

Oszczędność czasu + oszczędność pracy - w porównaniu do zwykłych odkurzaczy akumulatorowych, obrotowa szczotka ta akumulatorowa ma całkowicie aksamitną konstrukcję rolki, która znacznie zwiększa powierzchnię styku między szczotką podłogową a podłogą; wbudowany silnik szczotki podłogowej 5C ma większą prędkość i jest wyposażony w "trakcję", dzięki czemu obciążenie mięśni zmniejsza o 16%. Ułatwia przesuwanie i wydajność czyszczenia może ulec znacznej poprawie. Duża siła ssania + długi czas pracy baterii - odkurzacz smartvac 12 wykorzystuje bardzo cichy silnik 500 w, płytek, który może zapewnić dużą moc ssania do 40 000 Pa.

Bezprzewodowy odkurzacz można umieścić wszędzie i mieć wolne ręce w dowolnym miejscu i czasie. Proszę wierzyć w hompany – firmę, daj nam szansę, w której klient jest na pierwszym miejscu! Jeszcze raz dziękujemy! Samodzielne stojące + wolne ręce hompany kieruje się potrzebami użytkowników, a smartvac 12 przejmuje nowy design do samodzielnego postawienia i przechowywania akcesoriów. Odkurzacz pionowy wykorzystuje 5-otworowy i 5-warstwowy system filtrowania, 98% kurzu i bakterii poniżej 0, co zmniejsza zatkanie filtra i wydłuża żywotność silnika odkurzacza.
MarkaHOMPANY #ad
ProducentHOMPANY #ad
Wysokość44.09
Długość9.83
Waga6.39
Szerokość8.46
Numer częściAC-BILL-16
ModelSmartvac 12

4. BuTure

#ad

BuTure VC60 odkurzacz akumulatorowy, dywan z sierścią zwierząt, czas pracy do 55 min, 450 W, z ekranem dotykowym, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg, 33 kPa

#ad
BuTure #ad - Buture vc60 odkurzacz akumulatorowy 450 w, 33 kpa, z ekranem dotykowym, do 55 min. Czas pracy, antysplątany wałek szczotki do twardych podłóg dywan sierść zwierząt.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość1
Długość1
Waga1
Szerokość1
Numer częściVC60
ModelVC60

5. BuTure

#ad

Dywany, odkurzacz akumulatorowy, kolorowy ekran dotykowy, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR700, twarde podłogi, czas pracy do 55 min, zdejmowany akumulator, bezprzewodowy, 38000 PA/450 W, sierść

#ad
BuTure #ad - Można w odpowiednim czasie sprawdzić stan naładowania baterii, odkurzacz BuTure JR700 jest bezprzewodowo wyposażony w kolorowy ekran dotykowy, splątanego wałka szczotkowego i zablokowanego wlotu powietrza. Ulepszony kolorowy ekran dotykowy – inteligentne czyszczeniew porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami, siły ssania, dzięki któremu można łatwo ustawić moc ssania o 3 stopnie poprzez dotknięcie ekranu.

Pojemnik na kurz o pojemności 1, aby zmaksymalizować izolację cząstek kurzu, 5 lDo wylotu powietrza odkurzacza JR700 dodajemy bezprzewodowy filtr HEPA, że czyszczenie jest wygodniejsze. Dysza szczelinowa i okrągła szczotka do różnych wąskich pomieszczeń. 38 kpa, w mgnieniu oka zbiera wszystkie osady i sierść zwierząt. Dzięki ulepszonemu bezszczotkowemu silnikowi 450 W jego żywotność wydłuża się pięciokrotnie w porównaniu z silnikiem szczotkowym.

15 min przy dużej mocy ssania, 55 min przy niskiej mocy ssania. Niezrównana moc ssania 450 w i 38 kpa!najwydajniejszy odkurzacz akumulatorowy buture jest wreszcie na rynku. Czas pracy 55 minutbezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w 7-ogniwowy akumulator 2200 mAh, który zapewnia gruntowne czyszczenie całego domu o powierzchni 200 m² z maksymalnym czasem czyszczenia wynoszącym 55 minut. Szczotka elektryczna obracająca się o 180° w poziomie / 90° w pionie jest elastyczna do czyszczenia narożników. Wbudowane jest miękkie/twarde włosie.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość17
Długość10.62
Waga5.73
Szerokość7.48
Numer częściJR700
ModelJR700

6. Roanow

#ad

1,5 l, 450 W/38000 Pa, czas pracy do 55 min, z wyświetlaczem LED, bezprzewodowy, Roanow MarsVac S1 odkurzacz akumulatorowy, lekki odkurzacz zapobiegający splątaniu, odkurzacz pionowy do twardych

#ad
Roanow #ad - Duża pojemność pojemnika na kurz o pojemności 1, 99% drobnego kurzu. Jest bezpieczny i przyjazny dla rodzin z dziećmi, która wychwytuje 99, 5 l bezprzewodowy odkurzacz posiada 7-stopniową cyklonową strukturę chroniącą przed kurzem, 99% i pojemnik na kurz o pojemności 1, dzięki czemu nie musisz się już martwić, 5 l do czyszczenia całego domu, że czyszczenie zostanie przerwane.

Wyświetlacz all-in-one led roanow cordless vacuum jest wyposażony w duży, inteligentny wyświetlacz LED, dzięki czemu można bez problemu sprawdzić aktualny stan odkurzacza. 55 minut pracy ten odkurzacz pionowy ma akumulator 2200 mah, szybkie ładowanie 4 h, zapewnia do 20 tryb Max-55 minut nieprzerwanego czasu pracy w zależności od trybu, idealny do dużych zadań i czyszczenia całego domu. Czy w sobie obrotową szczotkę z miękkim i twardym włosiem oraz zmotoryzowaną szczotkę z zębami grzebieniowymi, która zapewnia lepszy dostęp do kanałów wentylacyjnych włosów i sierści zwierząt oraz skutecznie redukuje filcowanie. System filtrowania 99, osobami starszymi i osobami wymagającymi pielęgnacji.

W czasie rzeczywistym wyświetla tryb ssania, pozostały poziom naładowania akumulatora i przypomnienie o zatkanej szczotce podłogowej. Ultra-lekka i zapobiegająca splątaniu się szczotki główny korpus bezprzewodowego odkurzacza jest bardzo lekki, waży zaledwie 1, 2 kg i idealnie nadaje się do czyszczenia jedną ręką. Silna moc ssania 450 w/38 kp bezprzewodowy odkurzacz marsvac s1 może osiągnąć w trybie maksymalnym 450 w/35 kpa, która natychmiast odciąga brud, łatwy do czyszczenia twardych podłóg, sierść zwierząt i plamy, płytek, gruz, dywanów i podłóg z twardego drewna. Czyść cicho i bez zakłóceń dla rodziny i zwierząt domowych.
MarkaRoanow #ad
ProducentRoanow #ad
Wysokość11.4
Długość7.48
Waga2.7
Szerokość16.9
ModelMarVac S1

7. Vactidy

#ad

Do podłóg i dywanów, Vactidy C6 odkurzacz ręczny z kablem o długości 25 kPA, odkurzacz ręczny z kablem bez worka, ochrona przed przegrzaniem, kabel 7 m, 600 W

#ad
Vactidy #ad - Opróżnianie odpadów jednym kliknięciem jest łatwe i wygodne, oszczędzając czas i energię. Odkurzacz c6 do sierści zwierząt jest wyposażony w trzy głowice szczotki, dzięki czemu można łatwo wykonywać różne zadania związane z czyszczeniem. Możliwość dopasowania do podłoża i wielofunkcyjna konstrukcja: odkurzacz stojący c6 z kablem można dopasować do różnych rodzajów podłóg, za pomocą których można czyścić podłogi, zasłony i powierzchnie mebli, takich jak drewno i dywan.

Wygoda i przechowywanie: odkurzacz ręczny c6 z kablem ma kabel zasilający o długości 7 m, w którym można przechowywać kabel, dzięki czemu jest łatwiejszy do przenoszenia i obsługi. 3-warstwowy system filtrowania: odkurzacz ręczny c6 z kablem bez worka jest wyposażony w wysoce wydajny 3-warstwowy system filtrowania, pyłki i drobne cząsteczki powietrza, który skutecznie odfiltrowuje kurz, aby utrzymać świeże i zdrowe powietrze w pomieszczeniu. Jednocześnie odkurzacz C6 jest lekki i kompaktowy, aby utrzymać porządek. Ponadto jest on wyposażony w uchwyt, adapter i akcesoria do głowicy szczotki, dzięki któremu można wygodnie wyczyścić wszystkie narożniki bez konieczności częstej wymiany gniazdka.

Duża moc ssania: wyposażony w wydajny silnik o mocy 600 w, która bez problemu poradzi sobie z różnymi warunkami podłogowymi. Niezależnie od tego, czy chodzi o dywany, odkurzacz c6 z kablem zapewnia siłę ssania do 25 kPa, twarde podłogi czy płytki – czyści szybko i dokładnie oraz usuwa kurz, brud i osady. Bezpieczny i niezawodny: odkurzacz trzpieniowy c6 z kablem posiada unikalną ochronę przed oparzeniem, która nie prowadzi do przegrzania obudowy nawet przy dłuższym użytkowaniu. Pojemnik na kurz o dużej pojemności: odkurzacz pionowy c6 z kablem jest wyposażony w pojemnik na kurz o pojemności 800 ml, który umożliwia ciągłe czyszczenie przez dłuższy czas i zmniejszenie częstotliwości czyszczenia pojemnika na kurz.
MarkaVactidy #ad
ProducentVactidy #ad
Wysokość5.91
Długość15.75
Waga6
Szerokość9.84
Numer częściC6
ModelC6

8. HONITURE

#ad

Dywanów, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, do twardych podłóg, czas pracy do 55 min, sierści zwierząt S13, lekki odkurzacz antysplątany

#ad
HONITURE #ad - Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe. 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%.

Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany. Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu. Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia.

Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Gładkie włosie zapobiega plątaniu się włosów na wałku. Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, okruchy, kurz, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, sierść zwierząt i inne zabrudzenia.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Waga7.94
Numer częściLIFX24S13
ModelLIFX24S13

9. Authmic

#ad

25 000 Pa, bezprzewodowy odkurzacz ze szczotką zapobiegającą splątaniu, Authmic Odkurzacz akumulatorowy, dywanów, odkurzacz próżniowy H13 5 * HEPA do twardych podłóg, bezprzewodowy odkurzacz do 50 min

#ad
Authmic #ad - Bezprzewodowy odkurzacz może czyścić powierzchnię 200㎡ w trybie standardowym. Dodatkowy, który może filtrować duże cząsteczki, włosy, bardzo skuteczny filtr HEPA H13 uwalnia świeże powietrze i zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Tryby ssania można ustawić, naciskając na wyświetlaczu symbole "" i "II".

Silna siła ssania 25 000 pa - dzięki wysokiej jakości silnikowi odkurzacz akumulatorowy zapewnia moc ssania 25 000 pa w trybie maks. Inteligentny ekran dotykowy led - dzięki ekranowi dotykowemu led można łatwo sprawdzić stan odkurzacza akumulatorowego w czasie rzeczywistym, w tym wskaźnik pozostałego akumulatora, ostrzeżenie w przypadku niskiego poziomu baterii i zapychania się szczotek. Aby nie zakłócać normalnego użytkowania odkurzacza, wystarcza na 8-12 miesięcy. 50 minut pracy - bezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w wbudowany 7-ogniwowy akumulator o pojemności 2200 mAh, który może wydłużyć żywotność i zapewnić wyjątkową wydajność czyszczenia do 50 minut.

Odkurzacz akumulatorowy obsługuje 2 tryby ssania: tryb standardowy działa 40-50 min; tryb maks. Rura teleskopowa z regulacją wysokości nadaje się do różnych wysokości. Jeśli masz jakikolwiek problem z produktem, nie wahaj się z nami skontaktować, a my damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Pracuje 20-30 min. Szczotka do podłogi zapobiegająca splątaniu akumulator odkurzacza jest wyposażony w szczotki do podłogi i silnik, który znacznie zmniejsza możliwość zaplątania włosów.
MarkaAuthmic #ad
ProducentAuthmic #ad
Wysokość47.64
Długość6.3
Szerokość9.45
ModelAkku Staubsauger A17

10. EUARY

#ad

Odkurzacz akumulatorowy ze zbiornikiem na kurz 1,3 l,, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym i szczotką zapobiegającą splątaniu, czas pracy do 60 min, EUARY Odkurzacz akumulatorowy 33000 Pa

#ad
EUARY #ad - Wydajny odkurzacz 6 w 1 i ręczny bezprzewodowy odkurzacz z trzonkiem, dwie inne wydajne szczotki i wysuwany trzonek. Czas pracy do 60 minut: ten odkurzacz akumulatorowy zrywa tradycję 6-7 baterii ogniwowych i jest wyposażony w pakiet baterii 8 x 2500 mAh. Stacja ładująca montowana na ścianie w przeciwieństwie do zwykłych uchwytów ściennych, bezprzewodowy odkurzacz jest dostarczany ze stacją ładującą montowaną na ścianie, w której można bezpośrednio naładować akumulator i jednocześnie przechowywać odkurzacz.

Rozszerzona gwarancja posprzedażna: jesteśmy dumni, że oferujemy 100% wsparcie dla wszystkich naszych produktów i oferujemy kompleksową 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze bezprzewodowe odkurzacze. Ulepszona elastyczna szczotka w kształcie litery v: odkurzacz akumulatorowy jest wyposażony w obrotową szczotkę w kształcie litery v z połączeniem miękkiego i twardego włosia, które nadaje się do każdej sytuacji. Atwo wchłania kurz, zapewniając ciche i skuteczne czyszczenie.

Dotyczy to wszystkich wad produktu lub wad, które pojawiają się w ciągu 2 lat. Ten odkurzacz akumulatorowy potrzebuje tylko 4-5 godzin, aby w pełni naładować. Duża moc ssania 33 kpabezprzewodowy odkurzacz jest wyposażony w najnowszą aktualizację silnika z 2023 roku i oferuje moc 400 W oraz siłę ssania do 33 kPa, żwirek dla kotów, karmę dla zwierząt itp. Ponadto powiększone symbole są przyjazne dla użytkownika dla osób w średnim wieku, starszych i krótkowzrocznych. Wielofunkcyjny ekran dotykowy czuły system czujników dotykowych jest wyposażony w nowy, inteligentny obszar wyświetlania.
MarkaEUARY #ad
ProducentEUARY #ad
Wysokość12.99
Długość12.99
Szerokość5.91
Model12