Top 10 Kühlschrank Für Zimmer – Minilodówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka 40 l netto 34 l, na kemping, oświetlenie LED, do biura i małych mieszkań, bez zamrażarki, zamykana | bezgłośna lodówka na napoje, wymienne zawiasy drzwiowe

#ad
TZS First Austria #ad - Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest energooszczędna i prawie bezgłośna. 40 l. Wydajna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie od 4° do 16°.

Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym. Ponadto zawartość minibarka można dodatkowo zabezpieczyć dzięki praktycznej funkcji blokady. Kompaktowy i elastyczny: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. W zestawie 2 klucze. Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk.

Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnym drzwiom. Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! .
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentFirst #ad
Wysokość22.24
Długość15.75
Waga27.12
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172
ModelFA-5172

2. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Minilodówka | bezgłośna lodówka na napoje | minibar | wymienne zawiasy drzwi | światło LED | bez zamrażarki | szklany design | 40 l

#ad
TZS First Austria #ad - Kompaktowa i elastyczna: wyjątkowo kompaktowa konstrukcja spotyka się z imponującą pojemnością użytkową ok. Możliwość montażu po obu stronach: wysoki stopień elastyczności jest zapewniony dzięki obustronnie montowanym drzwiom. Dzięki innowacyjnej technologii chłodzenia Peltier i mocy 63 W mini lodówka TZS jest prawie bezgłośna i energooszczędna.

Obszerny serwis – jesteśmy w 100% przekonani o nieskazitelnej jakości naszych produktów TZS First Austria Jeśli wbrew oczekiwaniom nie jesteś zadowolony z naszego produktu, znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!40 l. Wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zapewniają ponadto dwie regulowane półki na drzwi oraz dwie wyjmowane szklane półki.

Pełny zakres dostawy: zakres dostawy obejmuje 1 x mini lodówkę, 2 x regulowane kieszenie na drzwi, 1 x zintegrowane oświetlenie wnętrza LED, 2 x półki wkładane z regulacją wysokości, 2 x pojemnik na drzwi i 1 x metalowy pałąk. Mocna i cicha: mini lodówka tzs bez zamrażarki spełnia wszystkie potrzeby w zakresie 4°-16°. Dzięki temu mini lodówka tZS jest idealnym towarzyszem w biurze, na kempingu, w pokoju hotelowym lub w mieszkaniu wakacyjnym.
MarkaTZS First Austria #ad
ProducentTZS First Austria #ad
Wysokość21.65
Długość15.75
Waga31.97
Szerokość16.93
Numer częściFA-5172-2
ModelFA-5172-2

3. Klarstein

#ad

Termostat z 5 stopniami, designerski przód, Klarstein CoolArt lodówko-zamrażarka – lodówka z 2 poziomami chłodzenia, motyw: pastelowa, 0 do 10 °C, pojemność: 45 litrów

#ad
Klarstein #ad - JakoŚĆ: w 2008 roku firma klarstein zaczęła stawiać świat artykułów gospodarstwa domowego do góry nogami. Kompaktowa: lodówko-zamrażarka klarstein coolArt dzięki swojej dużej objętości jest idealną lodówką dla singli, w pokojach gościnnych lub w domku ogrodowym.

Elegancja: dzięki wysokiej jakości frontowi w 3 wariantach lodówka z zamrażarką CoolArt wnosi kolor do Twojej kuchni. Cicha praca: dzięki cichej pracy poniżej 45 dB nie zakłóca ani Twoich myśli, ani snu. Tymczasem mieszanka wysokiej jakości materiałów i nowoczesnego, ponadczasowego wzornictwa zachwyca imponującym asortymentem, który stale rośnie i rośnie.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość19.69
Długość17.52
Waga33.07
Szerokość18.9
Numer częściHEA20-Pastel-46

4. Vasip

#ad

Mała lodówka na napoje do domu, przenośna z funkcją chłodzenia i ogrzewania, na kemping i do samochodu AC/DC, biura, Vasip Mini lodówka 15 l

#ad
Vasip #ad - Zakres chłodzenia 5-8°c, a po zamknięciu drzwi można się upewnić, zakres grzewczy 55-65°C. Ogrzewanie/chłodzenie: lodówkę można ustawić w trybie. Działa bardzo cicho i nie zakłóca spokoju i pracy. Na lodówce znajduje się uchwyt, aby przechowywać żywność podczas pikniku lub kempingu.

Doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące małej lodówki. Oferujemy dożywotnią obsługę klienta, skontaktuj się z nami. Wystarczy podłączyć odpowiednią wtyczkę i można jej używać w domu lub w samochodzie. Ta pojemność nadaje się do domu, biura, który można łatwo podnieść jako lodówkę samochodową, również do przechowywania kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry. Do domu / na zewnątrz: dwie wtyczki wchodzą w zakres dostawy, ta mała lodówka może być używana zarówno jako lodówka samochodowa 12 V DC, jak i domowa lodówka 20-240 V AC. Na drzwiach lodówki znajduje się zamknięcie zatrzaskowe, że lodówka jest dobrze zamknięta i utrzymuje temperaturę w lodówce.

Ta lodówka wykorzystuje półprzewodnikowe chipy chłodzące, a materiał jest bezpieczny i wytrzymały. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lodówki kosmetyczne, lodówka dla małych rodzin 1-3 osób lub lodówka samochodowa. Kompaktowa mini lodówka 15 l: minilodówka 15 litrów firmy vasip może bez problemu przechowywać 30 puszek z napojami o pojemności 330 ml. Tryb ogrzewania lub chłodzenia można łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku.
MarkaVasip #ad
Producentvasip #ad
Wysokość17.91
Długość13.78
Waga0.93
Szerokość12.13
Numer częściYT-A-15
Model15L
Gwarancja1 rok.

5. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Oszczędność miejsca: klarstein mks-10 to czarny minibarek, który rozkręca się savoir-vivre z dolce vita i przyozdabia każdą szczyptę praktyczności i przytulność. Szlachetne wzornictwo dla stylowej atmosfery: matowa powierzchnia urządzenia lepiej radzi sobie przy tym z poczuciem wyposażenia dla dorosłych niż modele kliniczno-białe.

Niewielka waga: dzięki niewielkiej wadze można w razie potrzeby postawić to praktyczne urządzenie w innym miejscu – w barze, w ogrodzie lub wszędzie tam, gdzie potrzebne są zimne napoje. Dokładnie właściwa temperatura: w przypadku temperatury zewnętrznej wynoszącej 25 °C HEA-MKS-10 chłodzi zawartość do przyjemnie orzeźwiającego 5-15 °C: idealny do lemoniady, piwa lub wina.

Idealny również dla gastronomii: dzięki temu wysokiemu współczynnikowi prezentacji minibar nadaje się również idealnie do ustawiania w barach hoteli i w wyszukanych restauracjach gastronomicznych. Mini lodówka utrzymuje świeżość potraw i napojów bez konieczności dodawania ich do salonu.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość15
Waga18.74
Szerokość15
Numer części4260275620310
Model10035239
GwarancjaNa.

6. Klarstein

#ad

Mała i cicha, regulowane półki, lodówka, mini lodówka na napoje i kosmetyki, mała lodówka Skincare 5-15°C, mały minibar, 40 l, Klarstein Mini lodówka do pokoju

#ad
Klarstein #ad - Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka.

Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie.

Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Mimo niewielkiej powierzchni ta 40-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.06
Długość15.75
Waga41.89
Szerokość18.9
Numer częściHEA-HappyHour-42Blk
Model10035239

7. Klarstein

#ad

Klarstein MKS-5 MKS-8 mini lodówka na napoje

#ad
Klarstein #ad - Zawartość jest w pełni oświetlona, łącznie z dwoma półkami. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare.

Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Mimo niewielkiej powierzchni ta 30-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, przekąski, alkohol, produkty do pielęgnacji itd. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga23.37
Szerokość17.52
Numer częściMKS-11
Model10035239

8. Klarstein

#ad

Do napojów, przekąsek i skincare, mała, minilodówka, Klarstein Happy Hour mała lodówka, 33 l, mini do pokoju i na kemping, cicha, 5-15°C

#ad
Klarstein #ad - Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako lodówka outdoorowa lub jako lodówka kempingowa. Bez buczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Mimo niewielkiej powierzchni ta 33-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca.

Zawartość jest w pełni oświetlona, również butelki i przekąski. Napoje, kosmetyki i wiele więcej: dzięki tej lodówce na napoje jako bar domowy, żywność, mały pokój lub jako lodówka kosmetyczna masz wszystko pod ręką. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Uroczy skarb: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka, a po otwarciu świeci jasnym oświetleniem wewnętrznym.

Nasza mała lodówka jest wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Lodówka nie jest możliwa, oszczędność kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej mini lodówki bez zbędnych kosztów. Nasze lodówki do napojów są wyposażone w przyjazny dla środowiska kompresor R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość21.5
Długość15.83
Waga24.25
Szerokość16.97
Numer częściHEA-Happy-Hour-D
Model10035239

9. Klarstein

#ad

19 l, mini lodówka do piwa, cicha, mini lodówka na napoje, kosmetyki i na zewnątrz, 5-15°C, na kemping, srebrna, Klarstein Mini lodówka do pokoju, cicha lodówka

#ad
Klarstein #ad - Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów.

Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie. Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką.

Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga18.74
Szerokość14.96
Numer części10035240
Model10035239

10. Klarstein

#ad

Lodówka, regulowana półka, mały minibar, 23 l, mała lodówka Skincare 5-15°C, Klarstein Mini lodówka do pokoju, mała i cicha, mini lodówka na napoje i kosmetyki

#ad
Klarstein #ad - Wszechstronna mini lodówka: ta lodówka najlepiej nadaje się do małych pomieszczeń, jako minibar lub jako lodówka kempingowa lub skincare. Nasza mini lodówka jest wyposażona w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R600a, który maksymalizuje wydajność chłodzenia, a nie koszty.

Nadszedł czas na szczęśliwe godziny: dzięki mini lodówce happy hour do pokoju lub biura masz wszystko pod ręką. Po otwarciu świeci się jasne oświetlenie wewnętrzne, które w pełni oświetla zawartość lodówki. Lodówka bez oszczędności kosztów energii elektrycznej: ciesz się zaletami naszej lodówki bez zbędnych kosztów. Urocza biżuteria: nasza mała lodówka ma atrakcyjny design, który zachęca do zajrzenia do środka. Ponadto zapewnia idealną temperaturę pomiędzy 5-15°C, dzięki czemu możesz cieszyć się schłodzonymi napojami.

Mimo niewielkiej powierzchni ta 23-litrowa lodówka zapewnia wystarczająco dużo miejsca na piwo, alkohol, przekąski, produkty do pielęgnacji itd. Dlatego nasza lodówka jest cicha i wyposażona w cichy silnik, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się schłodzonymi potrawami i napojami. Bez brzęczenia i brzęczenia: hałaśliwa mini lodówka przeszkadza w dobrym filmie lub dobrej rozmowie.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Wysokość18.5
Długość14.96
Waga27.01
Szerokość14.96
Numer częściHEA-HappyHour-Wht
Model10035239